Huczne urodziny Joanny Krupy trwały dwa dni. Miała jednak pewien problem...

Kto bogatemu zabroni!

Zdawać by się mogło, że jej życie to niekończąca się impreza. Ostatnie dni zresztą tylko to potwierdzają. Joanna Krupa skończyła właśnie 35 lat, a swoje urodziny obchodziła w wielkim stylu. Na bogato!

Choć nie wygląda, właśnie strzeliła jej 35-tka. Joanna Krupa świętowała swoje urodziny na imprezie magazynu "Star". Modelce towarzyszyły koleżanki i ukochany mąż, Romain Zago. Krupa wiedziała co zrobić, by przyciągnąć uwagę fotoreporterów. Założyła kreację od swojego ulubionego projektanta, znanego z amerykańskiej edycji programu "Project Runway", Michaela Costello. Ostatnio sukienka jego projektu wywołała ogromne poruszenie (Zobacz: Zagraniczne media w szoku, a Krupa załamana. Chciała wyglądać skromnie, ale flesze "zrujnowały jej sukienkę"). Tym razem było tylko odrobinę grzeczniej.

Joanna KrupaInstagram.com

WIĘCEJ ZDJĘĆ Z URODZIN JOANNY KRUPY TUTAJ >>

Krupa nie poprzestała jednak na jednej imprezie. Następnego dnia znów postanowiła zaszaleć na parkiecie z przyjaciółmi. Miała jednak problem. Nie mogła zdecydować się, która sukienka będzie idealna na taką okazję. O radę pytała fanów na Instagramie.

Joanna KrupaInstagram.com

Ostatecznie padło na granatową kreację z prześwitami. Słusznie?

Po hucznie spędzonym wieczorze Krupa przywitały w domu ukochane psiaki.

Najlepsza rzecz w powrotach do domu to miłość tych maluchów! Tego nic nie przebije! - napisała pod fotką.

Joanna KrupaInstagram.com

Ciekawe, czy skończy się na dwudniowej balandze czy może jednak gwiazda ma zamiar imprezować dalej?

aga