Ślub Kuby Wesołowskiego coraz bliżej. Jego narzeczona pokazała zdjęcia z wieczoru panieńskiego

Dostała tort w kształcie...
Ślub Kuby Wesołowskiego coraz bliżej Jego narzeczona pokazała zdjęcia z wieczoru panieńskiego Narzeczona Kuby Wesołowskiego Agnieszka Szczurek pokazała na Instagramie zdjęcia z wieczoru panieńskiego, który spędziła z koleżankami w Paryżu Plotki o ślubie tej pary słyszymy już od kilku lat. W końcu Agnieszka Szczurek i Kuba Wesołowski są ze sobą już od 2008 roku. Na zalegalizowanie związku zdecydowali się rok temu, ale data wydarzenia nie była dotąd znana. Teraz wiemy, że będzie to już lada dzień. Agnieszka Szczurek, narzeczona Kuby Wesołowskiego, powiedziała w zeszłym roku, że mimo doniesień kolorowej prasy, ślub planowany jest dopiero na 2014 rok. - Wszelkie doniesienia na temat naszego ślubu są dla nas zaskakujące. Owszem, planujemy ślub, ale nie ustaliliśmy jeszcze żadnych szczegółów. Ustalone jest tylko miejsce, na pewno będzie to hotel "Brant" w Wiązownej pod Warszawą - powiedziała Agnieszka w rozmowie z Plejadą. - Mamy teraz sporo pracy, więc nie mamy czasu niczego zaplanować, a oboje chcemy, aby ten dzień był dopracowany w każdym calu. Data najwyraźniej zbliża się wielkimi krokami, bo Agnieszka opublikowała na swoim Instagramie fotki z pobytu w Paryżu, gdzie bawiła się na swoim wieczorze panieńskim. Towarzyszyły jej koleżanki. Szczurek z powodzeniem radzi sobie w show-biznesie. Niedawno została reporterką programu "Na językach" i pisuje swoje autorskie felietony dla magazynu modowego "VU MAG".

Plotki o ślubie tej pary słyszymy już od kilku lat. W końcu Agnieszka Szczurek i Kuba Wesołowski są ze sobą już od 2008 roku. Na zalegalizowanie związku zdecydowali się rok temu, ale data wydarzenia nie była dotąd znana. Teraz wiemy, że będzie to już lada dzień.

Agnieszka Szczurek, narzeczona Kuby Wesołowskiego, powiedziała w zeszłym roku, że mimo doniesień kolorowej prasy, ślub planowany jest dopiero na 2014 rok.

Wszelkie doniesienia na temat naszego ślubu są dla nas zaskakujące. Owszem, planujemy ślub, ale nie ustaliliśmy jeszcze żadnych szczegółów. Ustalone jest tylko miejsce, na pewno będzie to hotel "Brant" w Wiązownej pod Warszawą - powiedziała Agnieszka w rozmowie z Plejadą. - Mamy teraz sporo pracy, więc nie mamy czasu niczego zaplanować, a oboje chcemy, aby ten dzień był dopracowany w każdym calu.

Data najwyraźniej zbliża się wielkimi krokami, bo Agnieszka opublikowała na swoim Instagramie fotki z pobytu w Paryżu, gdzie bawiła się na swoim wieczorze panieńskim. Towarzyszyły jej koleżanki.

Agnieszka Szczurek Instagram.com

 

ZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘĆ Z JEJ IMPREZY >>

Szczurek z powodzeniem radzi sobie w show-biznesie. Niedawno została reporterką programu "Na językach" i pisuje swoje autorskie felietony dla magazynu modowego "VU MAG".

aga