Na górze skromnie, za to na dole... Co za nogi! Ola Kwaśniewska w ekstremalnie krótkiej mini

Odważna stylizacja gwiazdy.

Ola Kwaśniewska pojawiła się w czwartek na wernisażu akcji "Projekt Test: Pokolenie Minus". Podpisywała swoje zdjęcia, a uwagę wszystkich zwróciła jej krótka spódniczka, odsłaniająca zgrabne nogi.

Ola Kwaśniewska pojawiła się w Teatrze Studio, by zachęcić kobiety w ciąży, do robienia badań na obecność wirusa HIV. Jako ambasadorka akcji chętnie pozowała do zdjęć. Na pierwszy rzut oka Ola wyglądała skromnie. Postawiła na luz i założyła zwyczajną bluzę. Za to na dole było już ciekawiej. Bawełniana szara spódnica przyciągała wzrok swoją długością. Już dawno nie widzieliśmy jej w tak krótkiej, odważnej wersji! Mini wyeksponowała długie, opalone i szczupłe nogi. Do tego Ola dobrała proste, czarne szpilki i dużą torbę.

 

Aleksandra Kwasniewska podpisuje zdjecie w ramach kampanii Projekt Test - Pokolenie Minus, Teatr Studio, 24.04.2014, fot. WBF, na zdj. Aleksandra KwasniewskaWBF

WIĘCEJ ZDJĘĆ TUTAJ >>

Od dziś do końca kwietnia zdjęcia gwiazd wspierających akcję trafią na licytację. Dochód z ich sprzedaży zostanie przeznaczony na wakacje dla dzieci żyjących z HIV.
Poza Kwaśniewską w akcji wzięły udział m. in: Agnieszka Cegielska,Sylwia Gruchała, Weronika Książkiewicz i Anna Wendzikowska. Niektóre zdjęcia, mimo że robione w towarzystwie dzieci, były naprawdę odważne (Zobacz: Gruchała pokazała pierś, Książkiewicz zgrabny brzuch, a Mrozowska nogi. Niesamowite zdjęcia gwiazd z dziećmi!).

 

PeeR