Anna Mucha szuka nowego domu dla rodziny. Wymagania są wysokie

Co utrudnia im wybór?
Mucha szuka nowego domu Wymagania są wysokie Anna Mucha i Marcel Sora szukają nowego domu. Powód? Na początku roku znów zostali rodzicami i obecne mieszkanie pary jest za małe. Anna Mucha i Marcel Sora szukają nowego domu. Powód? Na początku roku znów zostali rodzicami i obecne mieszkanie pary jest za małe. Wybór jednak nie jest łatwy, a wymagania wygórowane. Anna i jej Marcel zostali rodzicami w styczniu. Syn Teodor to ich drugie dziecko, dlatego w dotychczasowym mieszkaniu pary zrobiło się ciasno. Na razie mały Teodor przebywa w salonie razem z rodzicami, ale już wkrótce Ania i Marcel chcieliby, by chłopczyk miał swój własny pokoik, jak ich córka Stefania. Przy obecnym metrażu i rozkładzie pomieszczeń to niemożliwe - czytamy w "Na żywo". Para w doborze nowego lokum kieruje się przede wszystkim otoczeniem domu. Powinien być blisko lasów i zieleni, ale jednocześnie blisko centrum. Obejrzeli już kilkanaście nieruchomości, ale wybór jest trudny, tym bardziej, że ona ma swoje określone wymagania i wizje - czytamy. Jeśli chodzi o wystrój Anna Mucha ma już swoją wizję. Inspirację czerpie z miejsca, gdzie najczęściej całą rodziną spędzają wakacje. Dom ma być w stylu toskańskim. Szuka domu z elewacją z kamienia, rozłożystego, z wyjściem z tarasu do zadbanego ogrodu - dodaje znajoma pary. Podobno Anna i Marcel mają w planach przenieść się do nowego gniazdka już w tym roku. Poszukiwania są więc intensywne, bo czasu zostało niewiele. Aktorkę od niedawna można zobaczyć też na salonach. Wygląda na to, że urlop macierzyński dobiega końca. Już w maju wyrusza w trasę ze spektaklem "Single i remiksy" i wraca na plan serialu "M jak miłość". Na szczęście nie będzie musiała rozstawać się z synem.

Anna Mucha i Marcel Sora szukają nowego domu. Powód? Na początku roku znów zostali rodzicami i obecne mieszkanie pary jest za małe. Wybór jednak nie jest łatwy, a wymagania wygórowane.

Anna Mucha i jej partner Marcel zostali rodzicami w styczniu. Syn Teodor to ich drugie dziecko, dlatego w dotychczasowym mieszkaniu pary zrobiło się  ciasno.

Na razie mały Teodor przebywa w salonie razem z rodzicami, ale już wkrótce Ania i Marcel chcieliby, by chłopczyk miał swój własny pokoik, jak ich córka Stefania. Przy obecnym metrażu i rozkładzie pomieszczeń to niemożliwe - czytamy w "Na żywo".

Para w doborze nowego lokum kieruje się przede wszystkim otoczeniem domu. Powinien być blisko lasów i zieleni, ale jednocześnie blisko centrum.

Obejrzeli już kilkanaście nieruchomości, ale wybór jest trudny, tym bardziej, że ona ma swoje określone wymagania i wizje - czytamy.

Anna MuchaKapif

Jeśli chodzi o wystrój Anna Mucha ma już swoją wizję. Inspirację czerpie z miejsca, gdzie najczęściej całą rodziną spędzają wakacje. Dom ma być w stylu toskańskim.

Szuka domu z elewacją z kamienia, rozłożystego, z wyjściem z tarasu do zadbanego ogrodu - dodaje znajoma pary.

Podobno Anna i Marcel mają w planach przenieść się do nowego gniazdka już w tym roku. Poszukiwania są więc intensywne, bo czasu zostało niewiele.

Aktorkę od niedawna można zobaczyć też na salonach. Wygląda na to, że urlop macierzyński dobiega do końca. Już w maju wyrusza w trasę ze spektaklem "Single i remiksy" i wraca na plan serialu "M jak miłość". Na szczęście nie będzie musiała rozstawać się z synem. (Zobacz: Anna Mucha będzie mogła zabierać dziecko na plan "M jak miłość"? Jest komentarz produkcji.)

PeeR