Monika Brodka wróciła na polskie salony! Gdy ją zobaczyliśmy, pożałowaliśmy, że tak rzadko na nich bywa

Też tęskniliście?
Brodka wróciła na polskie salony! Też tęskniliście? Monika Brodka wróciła na polskie salony! Piosenkarka pojawiła się na gali rozdania Fryderyków. Piękna wokalistka pokazała się w nowej fryzurze Rzadko pokazuje się na salonach, za to bardzo dużo koncertuje. I to nie tylko w Polsce! jej twórczość doceniły tłumy, które pojawiły się na jej występach w Los Angeles, Londynie, Dublinie. Brodka nie mogła jednak nie pojawić się na najważniejszej imprezie przemysłu fonograficznego w Polsce - Fryderykach. Fryderyki zawsze przyciągają wielkie nazwiska. Na czwartkowym rozdaniu tych prestiżowych nagród pojawiły się gwiazdy, które unikają celebryckich imprez i spędów, a wśród nich dawno niewidziana Monika Brodka. Piękna wokalistka pokazała się w nowej fryzurze. Grzywka rozweseliła ją i sprawiła, że dziewczyna wygląda młodo i świeżo. A ta kreacja? Widać, że Brodka inspiruje się modą uliczną Nowego Jorku. Oversizowa sukienka w graficzny wzór oddaje artystyczną osobowość jej właścicielki. Brodka rozweseliła czarno-białą kreację zieloną kopertówką. Dobrała także do całości ciekawe buty. Czarne sandałki na masywnym obcasie wysadzane były białymi i złotymi dżetami. Z ich azteckim wzorem ciekawie kontrastował jadeitowy lakier do paznokci. Warto zwrócić też uwagę na wizaż gwiazdy. Monika lubi eksperymentować z kolorowym makijażem jednak na rozdaniu Fryderyków wyglądała wyjątkowo subtelnie. Powieki muśnięte waniliowym cieniem zdobiła elegancka, czarna kreska. Do tego różowe usta i i bardzo cienka warstwa podkładu odsłaniająca urocze piegi. Wyglądała naturalnie i dziewczęco. Uwielbiamy nie tylko słuchać jej hitów, ale i na nią patrzeć. Szkoda, że tak rzadko nam na to pozwala...

Rzadko pokazuje się na salonach, za to bardzo dużo koncertuje. I to nie tylko w Polsce! Jej twórczość doceniły tłumy, które pojawiły się na jej występach w Los Angeles, Londynie, Dublinie. Brodka nie mogła jednak nie pojawić się na najważniejszej imprezie przemysłu fonograficznego w Polsce - Fryderykach.

Fryderyki zawsze przyciągają wielkie nazwiska. Na czwartkowym rozdaniu tych prestiżowych nagród pojawiły się gwiazdy, które unikają celebryckich imprez i spędów (Zobacz: Kayah w czerwieni, wyluzowany Piasek i poważna Brodka. Tłumy gwiazd przybyły na galę rozdania Fryderyków!), a wśród nich dawno niewidziana Monika Brodka. Piękna wokalistka pokazała się w nowej fryzurze. Grzywka rozweseliła ją i sprawiła, że dziewczyna wygląda młodo i świeżo. A ta kreacja? Widać, że Brodka inspiruje się modą uliczną Nowego Jorku. Oversizowa sukienka w graficzny wzór oddaje artystyczną osobowość jej właścicielki. A spójrzcie tylko na te nogi!

Monika BrodkaKapif

Brodka rozweseliła czarno-białą kreację zieloną kopertówką. Dobrała także do całości ciekawe buty. Czarne sandałki na masywnym obcasie wysadzane były białymi i złotymi dżetami. Z ich azteckim wzorem ciekawie kontrastował jadeitowy lakier do paznokci.

Monika BrodkaWBF

Warto zwrócić też uwagę na wizaż gwiazdy. Monika lubi eksperymentować z kolorowym makijażem jednak na rozdaniu Fryderyków wyglądała wyjątkowo subtelnie. Powieki muśnięte waniliowym cieniem zdobiła elegancka, czarna kreska. Do tego różowe usta i bardzo cienka warstwa podkładu odsłaniająca urocze piegi. Wyglądała naturalnie i dziewczęco.

Monika BrodkaKapif

Uwielbiamy nie tylko słuchać jej hitów, ale i na nią patrzeć. Szkoda, że tak rzadko nam na to pozwala...

aga