Jodie Foster wzięła ślub. Jej wybranką jest była partnerka Ellen DeGeneres

Jodie Foster i Alexandra Hedison pobrały się.
Jodie Foster wzięła ślub Jej wybranką jest była partnerka Ellen DeGeneres, Alexandra Hedison Jodie Foster wzięła ślub z Alexandrą Hedison, byłą partnerką Ellen DeGeneres - podał portal E!Online. 51-letnia aktorka dopiero rok temu zrobiła coming out. Jodie Foster wzięła ślub z Alexandrą Hedison, byłą partnerką showmanki Ellen DeGeneres - podał jako pierwszy portal E!Online. 51-letnia aktorka dopiero rok temu, na gali Złotych Globów, zrobiła coming out. Jodie Foster i jej partnerka, fotografka i aktorka, Alexandra Hedison zalegalizowały swój związek w miniony weekend. Portal E!Online potwierdził tę informację u rzecznika zdobywczyni Oscara. Para spotyka się od 12 miesięcy. - Są w sobie szaleńczo zakochane - mogliśmy przeczytać już w sierpniu zeszłego roku na E!Online. Alexandra Hedison, córka aktorskiej pary, Davida i Bridget Hedisonów, nie ukrywała swojej orientacji. Do 2004 roku przez trzy lata spotykała się ze znaną showmanką, gospodynią tegorocznych Oscarów Ellen DeGeneres. Wystąpiła też w popularnym serialu "The L Word", opowiadającym o skomplikowanych relacjach w związkach homoseksualnych, biseksualnych i heteroseksualnych. O ile orientacja Hedison nie była dla opinii publicznej tajemnicą, o tyle ta kwestia w przypadku 51-letniej Jodie Foster nie była jasna. Choć od wielu lat w mediach pojawiały się plotki, że aktorka jest lesbijką, sama zainteresowana nigdy ich nie skomentowała. Aż do zeszłorocznej gali Złotych Globów. Gdy przyjmowała nagrodę Cecila B. DeMille'a za całokształt twórczości, wygłosiła mowę, która została uznana przez komentatorów show-biznesu za oficjalny coming out. - To nie będzie mowa obwieszczająca mój coming out. Swój prywatny coming out zrobiłam już tysiące lat temu, jeszcze w epoce kamienia łupanego - żartowała Foster ze sceny. - W tych szczególnych dniach delikatna dziewczyna otwiera się na najbliższych przyjaciół, rodzinę, współpracowników, aby następnie stopniowo otworzyć się na wszystkich, którzy ją znali. Foster podkreślała, że nie mówiła wcześniej otwarcie o swojej orientacji nie ze strachu czy wstydu, lecz w obawie o prywatność. Jeśli jest się osobą publiczną od czasu wczesnego dzieciństwa, jeśli musiało się walczyć o poczucie normalnego i uczciwego życia ze wszystkim, co cię otacza, to wtedy docenia się wartość prywatności i przedkłada się ją nad wszystko inne. Na koniec Foster podziękowała swojej byłej partnerce i przyjaciółce Cydney Bernard, z którą ma dwoje dzieci. Nie ma mowy, abym stała tutaj i nie powiedziała o miłości mojego życia, o moim heroicznym współrodzicu, mojej partnerce w miłości. To moja powierniczka, kompanka do nart i najbliższa sercu przyjaciółka - Cydney Bernard. Dziękuję ci, Cyd. Jestem dumna z naszej nowoczesnej rodziny, naszych wspaniałych synów - Charlie'ego i Kita, którzy są powodem, dla którego oddycham i rozwijam się.

Jodie Foster wzięła ślub z Alexandrą Hedison, byłą partnerką showmanki Ellen DeGeneres - dziś rano podał jako pierwszy portal E!Online. 51-letnia aktorka dopiero rok temu, na gali Złotych Globów, zrobiła coming out.

Jodie Foster i jej partnerka, fotografka i aktorka, Alexandra Hedison zalegalizowały swój związek w miniony weekend. Portal E!Online potwierdził tę informację u rzecznika zdobywczyni Oscara. Para spotyka się od 12 miesięcy.

Są w sobie szaleńczo zakochane - mogliśmy przeczytać już w sierpniu zeszłego roku na E!Online.

EXCLUSIVE. COLEMAN-RAYNER. 05 March 2014  US actress Jodie Foster is seen walking with her arm around girlfriend Alexandra Hedison for the first time, as the couple leave a Beverly Hills department store. Alexandra is the ex-girlfriend of Oscars host Ellen DeGeneres and she also appears to be wearing a thin gold band on her ring finger, similar to the one Jodie wears.  CREDIT LIINE MUST READ: AnthonyTaafe/Coleman-Rayner Tel US (001) 310-4744343- office  Tel US (001) 323 5457584 - cell www.coleman-rayner.comJodie Foster i Alexandra Hedison/ Fot. EAST NEWS/AnthonyTaafe/Coleman-Rayner

EXCLUSIVE TO INF. ALL-ROUNDER. October 6, 2013: Jodie Foster and her reported new girlfriend, Alexandra Hedison, share breakfast together at Charlie's Pantry in Beverly Hills, California. Mandatory Credit: Chiva/INFphoto.com Ref.: infusla-276|sp|EXCLUSIVE TO INF. ALL-ROUNDER.Jodie Foster i Alexandra Hedison / Fot. CHIVA/INFPHOTO.COM/infusla-276

Alexandra Hedison, córka aktorskiej pary, Davida i Bridget Hedisonów, nie ukrywała swojej orientacji. Do 2004 roku przez trzy lata spotykała się ze znaną showmanką, gospodynią tegorocznych Oscarów Ellen DeGeneres. Wystąpiła też w popularnym serialu "The L Word", opowiadającym o skomplikowanych relacjach w związkach homoseksualnych, biseksualnych i heteroseksualnych.

Ellen De Generes and girlfriend Alexandra Hedison arrive on the red carpet for the 56th Annual Primetime Emmy Awards presented by the Academy of Television Arts & Sciences at the Shrine Auditorium in Los Angeles on Sunday, September 19, 2004 (AP Photo/Mirek Towski/DMI via AP)Alexandra Hedison i Ellen De Generes / Fot. FOTOLINK/MIREK TOWSKI

O ile orientacja Hedison nie była dla opinii publicznej tajemnicą, o tyle ta kwestia w przypadku 51-letniej Jodie Foster nie była jasna. Choć od wielu lat w mediach pojawiały się plotki, że aktorka jest lesbijką, sama zainteresowana nigdy ich nie skomentowała. Aż do zeszłorocznej gali Złotych Globów. Gdy przyjmowała nagrodę Cecila B. DeMille'a za całokształt twórczości, wygłosiła mowę, która została uznana przez komentatorów show-biznesu za oficjalny coming out.

To nie będzie mowa obwieszczająca mój coming out. Swój prywatny coming out zrobiłam już tysiące lat temu, jeszcze w epoce kamienia łupanego - żartowała Foster ze sceny. - W tych szczególnych dniach delikatna dziewczyna otwiera się na najbliższych przyjaciół, rodzinę, współpracowników, aby następnie stopniowo otworzyć się na wszystkich, którzy ją znali.

Foster podkreślała, że nie mówiła wcześniej otwarcie o swojej orientacji nie ze strachu czy wstydu, lecz w obawie o prywatność.

Jeśli jest się osobą publiczną od czasu wczesnego dzieciństwa, jeśli musiało się walczyć o poczucie normalnego i uczciwego życia ze wszystkim, co cię otacza, to wtedy docenia się wartość prywatności i przedkłada się ją nad wszystko inne.

Na koniec Foster podziękowała swojej byłej partnerce i przyjaciółce Cydney Bernard, z którą ma dwoje dzieci.

Nie ma mowy, abym stała tutaj i nie powiedziała o miłości mojego życia, o moim heroicznym współrodzicu, mojej partnerce w miłości. To moja powierniczka, kompanka do nart i najbliższa sercu przyjaciółka - Cydney Bernard. Dziękuję ci, Cyd. Jestem dumna z naszej nowoczesnej rodziny, naszych wspaniałych synów - Charlie'ego i Kita, którzy są powodem, dla którego oddycham i rozwijam się.

EXCLUSIVE: Jodie Foster and Cydney Bernard were spotted together going to Charles Foster's Volleyball game in Santa Monica, CA.  Pictured: Jodie Foster, Charles Foster and Cydney BernardJodie Foster i Cydney Bernard wracają ze swoim synem, Charlesem Fosterem z meczu siatkówki / Fot. EAST NEWS/EM43 / Splash News

EXCLUSIVE: Jodie Foster, with her children Christopher and Charles, leaving a performance of the play 'Willy Wonka JR.' at the Veteran's Memorial Auditorium in Culver City, California.   Pictured: Jodie Foster, Christopher Foster and Charles FosterJodie Foster z synami: Charlesem i Kitem / EAST NEWS/Splash News

Całą mową Foster zobaczysz tutaj:Zuzanna Iwińska