Trybson i Eliza wystąpią u Kuby Wojewódzkiego! Na Facebooku oburzenie: Hańba! K*rwa dno

Kuba Wojewódzki będzie gościł Trybsona i Elizę z "Warsaw Shore".
Trybson i Eliza u Kuby Wojewódzkiego Bohaterowie "Warsaw Shore" nie znikli z show biznesu We wtorek, 29 kwietnia, gośćmi Kuby Wojewódzkiego będą Trybson i Eliza z "Ekipy z Warszawy". "Świat schodzi na psy" - to jeden z komentarzy internautów. "Człowiek, który zmienił oblicze mediów! Wraz z małżonką" - tak Kuba Wojewódzki zapowiedział gości następnego odcinka - Trybsona i Elizę. We wtorkowym odcinku programu Kuby Wojewódzkiego (29 kwietnia) widzowie będą mieli szansę obejrzeć gości, których chyba nikt nie spodziewał się zobaczyć u showmana. O kogo chodzi? O Trybsona i Elizę, czyli członków "Ekipy z Warszawy". Para spodziewa się dziecka, dlatego zrezygnowała z udziału w "Warsaw Shore". Jak widać, nie znikają jednak z show-biznesu. Gdy Wojewódzki ogłosił tę nowinę na swoim oficjalnym fan page'u, rozpętała się burza. W ciągu pierwszych 20 minut wpis skomentowało ponad 400 osób. Fani często demonstrowali niezadowolenie. Oto niektóre komentarze: "No, nie...świat schodzi na psy!". "Kubuś leci już na kasę, bo celuje w najgłupszą publiczność, która będzie to oglądała dla swoich bohaterów. Program schodzi z poziomem ostro od paru odcinków". "A myślałem, że Luxurii nic nie przebije". "Hańba!!!". Takie poruszenie na Facebooku, nawet kiedy przypomina oburzenie, prawie zawsze stanowi zwiastun rekordów oglądalności.

"Człowiek, który zmienił oblicze mediów! Wraz z małżonką" - tak Kuba Wojewódzki zapowiedział gości następnego odcinka - Trybsona i Elizę.

29 kwietnia, we wtorkowym odcinku programu Kuby Wojewódzkiego widzowie będą mieli szansę obejrzeć gości, których chyba nikt nie spodziewał się zobaczyć u showmana. O kogo chodzi? O Trybsona i Elizę, czyli członków "Ekipy z Warszawy". Para spodziewa się dziecka, dlatego zrezygnowała z udziału w "Warsaw Shore". Jak widać, nie znikają jednak z show-biznesu.

Kuba Wojewódzki, Eliza, Trybson Screen z Facebook.com/KubaWojewodzkiKrolTVN

Gdy Wojewódzki ogłosił tę nowinę na swoim oficjalnym fan page'u, rozpętała się burza. W ciągu pierwszych 20 minut wpis skomentowało ponad 400 osób. Fani często demonstrowali niezadowolenie.

No, nie...świat schodzi na psy!
Kubuś leci już na kasę, bo celuje w najgłupszą publiczność, która będzie to oglądała dla swoich bohaterów. Program schodzi z poziomem ostro od paru odcinków
O k*rwa, dno osiągnięte. A myślałem, że Luxurii nic nie przebije
Brawo! Sądzę, że od tego momentu więcej ludzi będzie miało wyj*bane na "króla TVN"!!! Hańba!!!

Takie poruszenie na Facebooku, nawet kiedy przypomina oburzenie, prawie zawsze stanowi zwiastun rekordów oglądalności.

karo

Eliza i Trybson u Kuby to...