Górniak mówiła, że przez ojca Allan ma "smutne serce". Krupa pokazał więc wspólne zdjęcia syna z nową rodziną

Opublikował je na Instagramie i Facebooku.
Krupa pokazał zdjęcia syna z rodziną Opublikował je na Instagramie i Facebooku Górniak wyznała, że jej syn Allan jest smutny z powodu nowej rodziny taty. Krupa pokazał zdjęcie ze świąt, na którym widać wesołego Allana z rodziną Krupy Echa tej sprawy będziemy słyszeć jeszcze przez długi czas. Wydawało się, że Edyta Górniak i jej były mąż, Dariusz Krupa, doszli już do porozumienia w sprawie wychowania i miejsca zamieszkania ich wspólnego syna, 10-letniego Allana. Nic bardziej mylnego. Byli małżonkowie nie szczędzą sobie przykrych słów na łamach kolorowej prasy, a wszystko odbijać ma się na dziecku. Zaczęło się od tego, że Allan, który do tej pory spędzał po dwa tygodnie u każdego z rodziców, na stale wprowadził się do mamy, ponieważ Krupa zamieszkał ze swoją partnerką, Izabelą Adamską, z którą wychowuje 2,5-letnią córkę. Górniak opowiedziała w "Show", że Krupa nie poinformował syna o fakcie, że ma jeszcze jedno dziecko, z inną kobietą. Przez to ponoć "Allan przeżył szok i miał smutne serce". Krupa odpowiedział na łamach "Flesza", że syn "został poddany bardzo perfidnej manipulacji" i przeżywa wypowiedzi matki. Kolejną szpilę wbił jej, gdy opublikował na Instagramie i Facebooku zdjęcia ze świąt, które Allan spędził z nim i jego nową rodziną. Na fotkach widać, że chłopiec świetnie dogaduje się z przyrodnim rodzeństwem, jak również z ukochaną ojca. Ciekawe, co na to Edyta? Przypomnijmy, że z byłym mężem Górniak rozliczała się także w ostatnim wywiadzie dla Łukasza Jakóbiaka. Wyznała między innymi, że dzień przed ślubem z nim zdała sobie sprawę, że było to źle ulokowane uczucie.

Echa tej sprawy będziemy słyszeć jeszcze przez długi czas. Wydawało się, że Edyta Górniak i jej były mąż, Dariusz Krupa, doszli już do porozumienia w sprawie wychowania i miejsca zamieszkania ich wspólnego syna, 10-letniego Allana. Nic bardziej mylnego.

Byli małżonkowie nie szczędzą sobie przykrych słów na łamach kolorowej prasy. Zaczęło się od tego, że Allan, który do tej pory spędzał po 2 tygodnie u każdego z rodziców, na stale wprowadził się do mamy, ponieważ Krupa zamieszkał ze swoją partnerką, Izabelą Adamską, z którą wychowuje 2,5-letnią córkę. Górniak opowiedziała w "Show", że Krupa nie poinformował syna o fakcie, że ma jeszcze jedno dziecko, z inną kobietą. Przez to ponoć "Allan przeżył szok i miał smutne serce".

Krupa odpowiedział na łamach "Flesza", że syn "został poddany bardzo perfidnej manipulacji" i przeżywa wypowiedzi matki. Koleją szpilę wbił jej, gdy opublikował na Instagramie i Facebooku zdjęcia ze świąt, które Allan spędził z nim i jego nową rodziną. Na fotkach widać, że chłopiec świetnie dogaduje się z przyrodnim rodzeństwem, jak również z ukochaną ojca.

 

Dariusz Krupa z rodziną Instagram.com

 

ZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘĆ TUTAJ

Ciekawe co na to Edyta? Przypomnijmy, że z byłym mężem Górniak rozliczała się także w ostatnim wywiadzie dla Łukasza Jakóbiaka. Wyznała między innymi, że a dzień przed ślubem z nim zdała sobie sprawę, że było to źle ulokowane uczucie (Zobacz: Takiej Górniak nie znacie. Opowiedziała o byłym mężu, tym co ją "wku*wia" i koleżankach z branży... Nie uwierzycie, jak je nazwała).

aga

Więcej o:
Komentarze (13)
Górniak mówiła, że przez ojca Allan ma "smutne serce". Krupa pokazał więc wspólne zdjęcia syna z nową rodziną
Zaloguj się
 • russel

  Oceniono 189 razy 173

  Jak słyszę "smutne serce" to robi mi się niedobrze, a przed oczami stają farmazony, jakie pieprzyła villas na starość.

 • koja

  Oceniono 156 razy 140

  Nie dziwię się facetowi, że wstawił te fotki. No ile można pozwalać pluć sobie w twarz i mówić, że to oranżada. Zwyczajnie się broni.

 • qula

  Oceniono 85 razy 69

  ona nie wie co mowi,a co gorsza nie wie co robi.dalaby juz facetowi spokoj.
  zawsze wszystko wychodzi od niej,ona zaczyna ta wojne z bylym,tylko po co,powinna sie leczyc.

 • martuchaaaa

  Oceniono 79 razy 37

  oboje siebie warci. tylko dziecka żal.

 • marta3475

  Oceniono 34 razy 24

  szkoda dzieci, nie zezwalają na ich wizerunek a i tak pokazują i tylko potem je krzywdzą tymi okropnie zamazanymi buźkami. na cholerę w ogóle cokolwiek komuś udowadniają. niech sobie udowodnią a nie internautom ! wszystko to takie na pokaz,pod publiczkę. żal

 • pata.m

  Oceniono 23 razy 19

  Szkoda dzieciaka, jak urośnie, to sobie pewnie zda sprawę z tego, jak jego porąbana matka oczerniała ojca. Fałszywy babsztyl.

 • cezar85

  Oceniono 14 razy 4

  wbija szpilkę

  bo oddycha

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX