Ślotała chwali się, że nawet w święta nie odpuściła treningu. Internauci jednak zauważyli coś niepokojącego

Zapomniała o zasadach bezpieczeństwa.
Ślotała trenowała nawet w święta Internauci zauważyli jednak coś niepokojącego Zofia Ślotała pochwaliła się, że trenowała nawet w święta. Internauci zauważyli jednak coś niepokojącego - jazda na rowerze w słuchawkach grozi wypadkiem! Zofia Ślotała jest uzależniona od dzielenia się aspektami życia prywatnego na Instagramie. Stylistka tym razem pokazała się w wersji sportowej. A internauci zauważyli, że... Wiosna w pełni więc gwiazdy przesiadły się z samochodów na rowery. Szczególnie teraz, po świętach, gdy chcą zrzucić dodatkowe kilogramy, których nabrały przy suto zastawionych stołach w rodzinnych domach. Zofia Ślotała pochwaliła się na Instagramie, że nie zapomniała o ćwiczeniach nawet w czasie, gdy większość ludzi leniuchuje. "Ewa Chodakowska! Ja też nie odpuszczam w święta!" - napisała pod zdjęciem, na którym pozuje prosto z roweru. Fani jednak dostrzegli pewną wpadkę, która może nawet grozić wypadkiem. No tak, jeżdżenie na rowerze w słuchawkach na uszach nie jest zbyt odpowiedzialne... Ciekawe, czy Zofia weźmie sobie tę radę do serca następnym razem?

Zofia Ślotała jest wręcz uzależniona od dzielenia się aspektami życia prywatnego na Instagramie. Stylistka tym razem pokazała się w wersji sportowej. A internauci zauważyli, że...

Wiosna w pełni więc gwiazdy przesiadły się z samochodów na rowery. Szczególnie teraz, po świętach, gdy chcą zrzucić dodatkowe kilogramy, których nabrały przy suto zastawionych stołach w rodzinnych domach. Zofia Ślotała pochwaliła się na Instagramie, że nie zapomniała o ćwiczeniach nawet w czasie, gdy większość ludzi leniuchuje.

Ewa Chodakowska! Ja też nie odpuszczam w święta! - napisała pod zdjęciem, na którym pozuje prosto z roweru.

Zofia Ślotała Instagram.com

Fani jednak dostrzegli pewną wpadkę, która może nawet grozić wypadkiem.

Zofia Ślotała Instagram.com

No tak, jeżdżenie na rowerze w słuchawkach na uszach nie jest zbyt odpowiedzialne... Ciekawe, czy Zofia weźmie sobie tę radę do serca następnym razem?

 

aga