Julia Roberts przerywa milczenie. To jej pierwszy komentarz o śmierci siostry

Julia Roberts przerywa milczenie To jej pierwszy komentarz o śmierci siostry. To tylko 20 dni. Nie ma słów, żeby opowiedzieć, co każdy z nas przeszedł w ciągu tych 20 dni - mówi Julia Roberts o śmierci przyrodniej siostry. Julia Roberts jest znana z tego, że niechętnie opowiada o swoim prywatnym życiu. Do tego stopnia oddziela życie prywatne od zawodowego, że do niedawna jej dzieci nie wiedziały, że ich mama jest znaną na całym świecie aktorką. Kiedy więc 9 lutego siostrę przyrodnią aktorki, Nancy Motes, znaleziono martwą, Julia Roberts unikała komentowania w mediach rodzinnej tragedii. Teraz, ponad 2 miesiące później, w wywiadzie dla "WSJ Magazine", przy okazji rozmowy o jej najnowszym filmie, "The Normal Heart", zdawkowo odniosła się do śmierci siostry. - To po prostu łamie serce. To było tylko 20 dni. Nie ma słów, żeby opowiedzieć, co każdy z nas przeszedł w ciągu tych 20 dni. Godzina po godzinie w trakcie tych dni, jednocześnie patrząc w przyszłość - powiedziała. - Nie chcesz, żeby komukolwiek przydarzyło się coś złego, ale na świecie jest ogromna ilość rzeczy tragicznych, bolesnych i niewytłumaczalnych. Jednak w każdej takiej rozpaczliwej i będącej wyzwaniem sytuacji musimy odnaleźć się jako rodzina - mówiła dalej. Tym, co pozwoliło jej odnaleźć spokój, była medytacja. Przyznała też, że zachęca do tych praktyk również dzieci. Medytacja, śpiewanie lub którakolwiek z tych rzeczy może przynosić radość i wyciszać. Nancy Motes była przyrodnią siostrą Julii Roberts, zmarła najprawdopodobniej z przedawkowania narkotyków. Również próbowała swoich sił jako aktorka, jednak bez większego powodzenia. Podobno była krytykowana przez rodzinę, a zwłaszcza przez sławną siostrę. To sprawia, że ciągle czuję się zraniona i smutna - mówiła w rozmowie z Dailymail.co.uk.

"To tylko 20 dni. Nie ma słów, żeby opowiedzieć, co każdy z nas przeszedł w ciągu tych 20 dni" - Julia Roberts po raz pierwszy opowiedziała o tym, co czuła po śmierci przyrodniej siostry, Nancy Motes.

Julia Roberts jest znana z tego, że niechętnie opowiada o swoim prywatnym życiu. Do tego stopnia oddziela życie prywatne od zawodowego, że do niedawna jej dzieci nie wiedziały, że ich mama jest znaną na całym świecie aktorką. Kiedy więc 9 lutego siostrę przyrodnią aktorki, Nancy Motes, znaleziono martwą, Julia Roberts unikała komentowania w mediach rodzinnej tragedii. Teraz, ponad 2 miesiące później, w wywiadzie dla "WSJ Magazine", przy okazji rozmowy o jej najnowszym filmie, "The Normal Heart", zdawkowo odniosła się do śmierci siostry.

To po prostu łamie serce. To było tylko 20 dnia. Nie ma słów, żeby opowiedzieć, co każdy z nas przeszedł w ciągu tych 20 dni. Godzina po godzinie w trakcie tych dni, jednocześnie patrząc w przyszłość - powiedziała.
Nie chcesz, żeby komukolwiek przydarzyło się coś złego, ale na świecie jest ogromna ilość rzeczy tragicznych, bolesnych i niewytłumaczalnych. Jednak w każdej takiej rozpaczliwej i będącej wyzwaniem sytuacji musimy odnaleźć się jako rodzina - mówiła dalej.

Tym, co pozwoliło jej odnaleźć spokój, była medytacja. Przyznała też, że zachęca do tych praktyk również dzieci.

Medytacja, śpiewanie lub którakolwiek z tych rzeczy może przynosić radość i wyciszać.

Nancy Motes była przyrodnią siostrą Julii Roberts, zmarła najprawdopodobniej z przedawkowania narkotyków. Również próbowała swoich sił jako aktorka, jednak bez większego powodzenia. Podobno była krytykowana przez rodzinę, a zwłaszcza przez sławną siostrę.

To sprawia, że ciągle czuję się zraniona i smutna - mówiła w rozmowie z Dailymail.co.uk.

Julia Roberts z mężem Danny Moderem i trójką synów, 10-letnimi bliźniakami Hazelem Patricią i Phinnaeusem Walterem oraz 11-letnim Henrym Danielem mieszkają w Malibu, w pięknej rezydencji z widokiem na Ocean Spokojny. 25 maja będzie miał premierę najnowszy film Julii Roberts, "The Normal Heart" w którym gra lekarza przykutego do wózka inwalidzkiego.

EXCLUSIVE. COLEMAN-RAYNER.  Los Angeles, CA, USA. Julia Roberts younger sister Nancy Motes speaks to the media for the first time in an exclusive interview with Coleman-Rayner. Nancy opens up about her relationship with her A-lister sister. Ms Motes also tells all about her amazing body transformation after her recent Gastric Bypass Surgery. Also pictured is Nancy's fianc John Dilbeck. In this photo Nancy is showing an image of her and her mother Betty with Julia, showing the three ladies during the time Julia was making My Best Friend's Wedding. CREDIT LINE MUST READ: Glen McCurtayne/Coleman-Rayner. Tel US (001) 310-4744343- office  Tel US (001) 323 5457584 - cell www.coleman-rayner.comGLEN MCCURTAYNE/COLEMAN-RAYNER/EAST NEWS/Glen McCurtayne/Coleman-Rayner

alex