Krupa odpowiada na zarzuty Górniak: Allan został poddany perfidnej manipulacji

I kto tu mówi prawdę?
Krupa odpowiada na zarzuty Górniak "Allan został poddany perfidnej manipulacji" - Syn został poddany bardzo perfidnej manipulacji - odpowiada Dariusz Krupa na zarzuty Edyty Górniak Od ich rozwodu minęły już 4. lata, ale jak widać Edyta Górniak i Dariusz Krupa nadal nie potrafią się porozumieć. Szczególnie ostro kłócą się, gdy sprawa dotyczy ich syna, 10-letniego Allana. Edyta Górniak i Dariusz Krupa po rozstaniu podzielili się wychowaniem syna Allana, który po dwa tygodnie spędzał z każdym z rodziców. Ostatnio Dariusz Krupa zamieszkał ze swoją obecną partnerką, Izabelą Adamską, z którą wychowuje 2,5-letnią córkę, a Allan na stałe przeniósł się do mamy. W kolorowej prasie pojawiły się informacje, że chłopiec nie miał pojęcia o istnieniu swojej przyrodniej siostry. Słowa te potwierdzała sama Górniak. - Allan przeżył szok i ma smutne serce, ale wspólnie z Piotrem dbamy o to, aby pozostawał w kontakcie ze swoim tatą - mówiła we "Fleszu". Na zarzuty byłej żony Krupa odpowiedział niemalże natychmiast. - Razem z Allanem i Leą wyjeżdżam na święta do rodziców mojej narzeczonej, Izy. Syn został poddany bardzo perfidnej manipulacji - powiedział w rozmowie z "Show". Krupa utrzymuje także, że syn mocno przeżywa słowa matki. - Muzyk twierdzi, że Allan polubił swoją przyrodnią siostrzyczkę i nową partnerkę taty. I bardzo przeżywa wypowiedzi mamy - podaje "Show". Wojna na słowa trwa w najlepsze. Przypomnijmy, że z byłym mężem Górniak rozliczała się także w ostatnim wywiadzie dla Łukasza Jakóbiaka. Wyznała między innymi, że a dzień przed ślubem z nim zdała sobie sprawę, że było to źle ulokowane uczucie.

Od ich rozwodu minęły już 4. lata, ale jak widać Edyta Górniak i Dariusz Krupa nadal nie potrafią się porozumieć. Szczególnie ostro kłócą się, gdy sprawa dotyczy ich syna, 10-letniego Allana.

Edyta Górniak i Dariusz Krupa po rozstaniu podzielili się wychowaniem syna Allana, który po dwa tygodnie spędzał z każdym z rodziców. Ostatnio Dariusz Krupa zamieszkał ze swoją obecną partnerką, Izabelą Adamską, z którą wychowuje 2,5-letnią córkę, a Allan na stałe przeniósł się do mamy. W kolorowej prasie pojawiły się informacje, że chłopiec nie miał pojęcia o istnieniu swojej przyrodniej siostry. Słowa te potwierdzała sama Górniak.

Allan przeżył szok i ma smutne serce, ale wspólnie z Piotrem dbamy o to, aby pozostawał w kontakcie ze swoim tatą - mówiła we "Fleszu".

Na zarzuty byłej żony Krupa odpowiedział niemalże natychmiast.

Razem z Allanem i Leą wyjeżdżam na święta do rodziców mojej narzeczonej, Izy. Syn został poddany bardzo perfidnej manipulacji - powiedział w rozmowie z "Show".

Edyta Górniak z synem AllanemKapif

Krupa utrzymuje także, że syn mocno przeżywa słowa matki.

Muzyk twierdzi, że Allan polubił swoją przyrodnią siostrzyczkę i nową partnerkę taty. I bardzo przeżywa wypowiedzi mamy - podaje "Show".

Wojna na słowa trwa w najlepsze. Przypomnijmy, że z byłym mężem Górniak rozliczała się także w ostatnim wywiadzie dla Łukasza Jakóbiaka. Wyznała między innymi, że a dzień przed ślubem z nim zdała sobie sprawę, że było to źle ulokowane uczucie (Zobacz: Takiej Górniak nie znacie. Opowiedziała o byłym mężu, tym co ją "wku*wia" i koleżankach z branży... Nie uwierzycie, jak je nazwała).

aga

Więcej o:
Komentarze (3)
Krupa odpowiada na zarzuty Górniak: Allan został poddany perfidnej manipulacji
Zaloguj się
 • laska3

  Oceniono 42 razy 30

  Pani Górniak wg mnie nie nadaje się na matkę. Zachowuje się naprawdę niedojrzale. Ciągle opowiada publicznie takie pi..doły o coraz starszym przecież dzieciaku, że ten cały Allan chyba ze wstydu się pali. Za chwilę przestanie mieć "smutne serce", a zacznie z mamusią walczyć, jeśli ta się trochę nie ogarnie.

 • browaryr

  Oceniono 29 razy 27

  łepek juz swietnie wszystko kuma-jeszcze chwila i im podziekuje...

 • koja

  Oceniono 14 razy 12

  Współczuję temu dziecku. Mama "sprzedaje" jego najskrytsze tajemnice. A tato odpiera medialne ataki, bo co ma facet robić. Też ma swój honor i chce funkcjonować w miarę normalnie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX