Włodarczyk miała wcielić się w Violettę Villas. Na Facebooku pytała fanów, jak to zrobić. Odpowiedział jej...

"Ciało astralne" wciąż zakochane po uszy.
Krawczyk o Włodarczyk: Wielka artystka Na Facebooku pytała fanów, jak to zrobić. Odpowiedział jej... Agnieszka Włodarczyk pytała na Facebooku, jak zagrać Violettę Villas w "Twoja twarz brzmi znajomo". Odpowiedzi udzielił... jej ukochany Mikołaj Krawczyk Mikołaj Krawczyk to prawdziwy człowiek renesansu. Nie dość, że jest aktorem, muzykiem i ratuje psy w schroniskach, to na dodatek został poetą! A może jednak filozofem? A może przez miłość już sam nie wie, co mówi... Agnieszka Włodarczyk, która jest gwiazdą programu "Twoja twarz brzmi znajomo", dostała w ostatnim odcinku show wyjątkowo trudne zadanie. Aktorka miała wcielić się w Violettę Villas. Włodarczyk, przerażona zadaniem, pytała fanów na Facebooku, jak miałaby to zrobić? Odpowiedzi udzielił jej ukochany, Mikołaj Krawczyk. - Tylko dwie artystki na świecie potrafią stworzyć taki klimat i swoją wielkością, artystycznej wrażliwości poruszyć nas tak bez reszty. O jednej ze smutkiem musimy mówić już w czasie przeszłym. Druga wciąż zadziwia, cieszy i porusza. Dziękujmy, że jest. Wierzę w Ciebie Aga! Krawczyka poniósł chyba ukryty, wewnętrzny poeta, nie sądzicie? A może was też artystka Włodarczyk porusza tak bez reszty swoją wielkością artystycznej wrażliwości?

Mikołaj Krawczyk to prawdziwy człowiek renesansu. Nie dość, że jest aktorem, muzykiem i ratuje psy w schroniskach, to na dodatek został poetą! A może jednak filozofem? A może przez miłość już sam nie wie, co mówi...

Agnieszka Włodarczyk, która jest gwiazdą programu "Twoja twarz brzmi znajomo", dostała w ostatnim odcinku show wyjątkowo trudne zadanie. Aktorka miała wcielić się w Violettę Villas. Włodarczyk, przerażona zadaniem, pytała fanów na Facebooku, jak miałaby to zrobić? Odpowiedzi udzielił jej ukochany, Mikołaj Krawczyk.

Tylko dwie artystki na świecie potrafią stworzyć taki klimat i swoją wielkością, artystycznej wrażliwości poruszyć nas tak bez reszty. O jednej ze smutkiem musimy mówić już w czasie przeszłym. Druga wciąż zadziwia, cieszy i porusza. Dziękujmy, że jest. Wierzę w Ciebie Aga!

Agnieszka Włodarczyk Facebook.com

Krawczyka poniósł chyba ukryty, wewnętrzny poeta, nie sądzicie? A może was też artystka Włodarczyk porusza tak bez reszty swoją wielkością artystycznej wrażliwości?

Agnieszka Włodarczyk Facebook.com

aga