Dobra wiadomość od Kory: Choroba została spacyfikowana, ale na pewno nie można mówić o...

Kora mówi o chorobie.
Dobra wiadomość od Kory "Choroba została spacyfikowana, ale na pewno nie można mówić o zwycięstwie" Wielkanoc przyniosła wspaniałe wiadomości. Kora poinformowała w rozmowie z Darkiem Maciborkiem z RMF FM, że jej stan zdrowia znacznie się polepszył. Wielkanoc przyniosła wspaniałe wiadomości. Kora poinformowała w rozmowie z Darkiem Maciborkiem z RMF FM, że jej stan zdrowia znacznie się polepszył. Doniesienia o chorobie Kory pojawiły się w zeszłym roku. Artystka przeszła operację i wyczerpujące leczenie. Teraz w szczerym wywiadzie w RMF FM potwierdziła, że czuje się o niebo lepiej. - W tej chwili czuję się super. Uważam, że choroba została spacyfikowana, ale na pewno nie można mówić o zwycięstwie, bo ja tak w ogóle w takich kategoriach do tego nie podchodzę. Ona była, ona jest, ona być może będzie. Ja poddaję się rutynie życia codziennego. Jestem totalnie podporządkowana lekarzom i w ogóle o tym nie myślę - powiedziała gwiazda w RMF FM. - Właściwie ja teraz mam taki relaks, który jest wymuszony, ale bardzo się cieszę tym czasem. (...) Odpoczęłam. W końcu to był dla mnie taki przetrwalnikowy czas. Więcej miałam odpoczynku niż pracy. Z wiosną wychodzę, mam dużo energii psychicznej, gorzej z fizyczną, ale też jest coraz lepiej. Podziwiam świat, ten cud. Jeżeli w coś wierzę, to jest to na pewno przemiana. Może to banalnie brzmi, ale tak jest. Dzisiaj patrzyłam w niebo, które było tak przecudowne i piękne. Takie właśnie rzeczy mnie cieszą. W lutym w rozmowie z Małgorzatą Domagalik w "Pani" Kora wyznała, że nie będąc tego świadomą, z chorobą borykała się od lat. Paradoksalnie to, że ćwiczyła jogę, sprawiło, że jej ciało znosiło chorobę, a lekarz zbagatelizował objawy. - Badałam się. Tylko po operacji okazało się, że ten rodzaj schorzenia, moja mobilność, moja elastyczność, joga wystarczyły, że choroba długo nie dawała o sobie znać. Mój lekarz, którego znam od lat, nie przeoczył tego, on to zlekceważył... - wyznała szczerze. Kiedy choroba wyszła już na jaw, trzeba było od razu operować. - Lekarz nie zlecił mi przede wszystkim badań, które zleciła mi inna lekarką. Po tygodniu byłam na stole operacyjnym. Dlatego nieprawdopodobnie słabłam przez te wszystkie lata. Ból mnie zginał do ziemi.

Wielkanoc przyniosła wspaniałe wiadomości. Kora poinformowała w rozmowie z Darkiem Maciborkiem z RMF FM, że jej stan zdrowia znacznie się polepszył.

Doniesienia o chorobie Kory pojawiły się w zeszłym roku. Artystka przeszła operację i wyczerpujące leczenie. Teraz w szczerym wywiadzie z Darkiem Maciborkiem z RMF FM potwierdziła, że czuje się o niebo lepiej.

W tej chwili czuję się super. Uważam, że choroba została spacyfikowana, ale na pewno nie można mówić o zwycięstwie, bo ja tak w ogóle w takich kategoriach do tego nie podchodzę. Ona była, ona jest, ona być może będzie. Ja poddaję się rutynie życia codziennego. Jestem totalnie podporządkowana lekarzom i w ogóle o tym nie myślę - powiedziała gwiazda w RMF FM. - Właściwie ja teraz mam taki relaks, który jest wymuszony, ale bardzo się cieszę tym czasem. (...) Odpoczęłam. W końcu to był dla mnie taki przetrwalnikowy czas. Więcej miałam odpoczynku niż pracy. Z wiosną wychodzę, mam dużo energii psychicznej, gorzej z fizyczną, ale też jest coraz lepiej. Podziwiam świat, ten cud. Jeżeli w coś wierzę, to jest to na pewno przemiana. Może to banalnie brzmi, ale tak jest. Dzisiaj patrzyłam w niebo, które było tak przecudowne i piękne. Takie właśnie rzeczy mnie cieszą.

KoraKapif

W lutym w rozmowie z Małgorzatą Domagalik w "Pani" Kora wyznała, że nie będąc tego świadomą, z chorobą borykała się od lat. Paradoksalnie to, że ćwiczyła jogę, sprawiło, że jej ciało znosiło chorobę, a lekarz zbagatelizował objawy.

Badałam się. Tylko po operacji okazało się, że ten rodzaj schorzenia, moja mobilność, moja elastyczność, joga wystarczyły, że choroba długo nie dawała o sobie znać. Mój lekarz, którego znam od lat, nie przeoczył tego, on to zlekceważył... - wyznała szczerze.

Kiedy choroba wyszła już na jaw, trzeba było od razu operować.

Lekarz nie zlecił mi przede wszystkim badań, które zleciła mi inna lekarką. Po tygodniu byłam na stole operacyjnym. Dlatego nieprawdopodobnie słabłam przez te wszystkie lata. Ból mnie zginał do ziemi.

Zobacz: Kora pierwszy raz o swojej chorobie: Lekarz mi powiedział: to choroba śmiertelna

karo