Co Grycanki jedzą na Wielkanoc? Pokazały świąteczny stół. Opiszmy go tak: dużo i jeszcze więcej

Wielkanoc w rodzinie Grycanów to prawdziwa uczta.
Co Grycanki jedzą na Wielkanoc? Wielkanoc w rodzinie Grycanów to prawdziwa uczta. Grycanki pokazały świąteczny stół. Opiszmy go tak: dużo i jeszcze więcej. "Fresh&Green" tak opisała zdjęcie swojego Wielkanocnego stołu Marta Gycan. Z powodzeniem mogła dodać jeszcze jedno określenie: "dużo". Chyba nikt nawet nie oczekuje, że świąteczny stół u rodziny z takimi kulinarnymi tradycjami, jakie mają Grycanowie, będzie skromny. Gdy jednak zobaczy się, jak naprawdę wygląda, można być zaskoczonym przepychem, z jakim go zastawiono. Marta Grycan, która sama napisała trzy książki kucharskie, pochwaliła się swoim wielkanocnym dziełem. Stół aż się uginał od różnych potraw. Wszystkie były wyeksponowane jakby były elementem sesji dla wnętrzarskiego magazynu. Podobają Wam się święta w takim stylu?

"Fresh&Green" tak opisała zdjęcie swojego Wielkanocnego stołu Marta Gycan. Z powodzeniem mogła dodać jeszcze jedno określenie: "dużo".

Chyba nikt nawet nie oczekuje, że świąteczny stół u rodziny z takimi kulinarnymi tradycjami, jakie mają Grycanowie, będzie skromny. Gdy jednak zobaczy się, jak naprawdę wygląda, można być zaskoczonym przepychem, z jakim go zastawiono.

Marta Grycan, która sama napisała trzy książki kucharskie, pochwaliła się swoim wielkanocnym dziełem. Stół aż się uginał od różnych potraw. Wszystkie były wyeksponowane jakby były elementem sesji dla wnętrzarskiego magazynu. Podobają Wam się święta w takim stylu?

Marta GrycanEast News

Wielkanocny stół GrycanówScreen z Instagram.com/martagrycan

karo