Daria Widawska od lat maluje paznokcie na naturalny kolor. Wyjaśnienie jest dziwniejsze niż myślicie

Dlaczego Widawska maluje paznokcie na naturalny kolor? Wyjaśnienie jest dziwniejsze niż myślicie. Daria Widawska od lat maluje paznokcie na naturalny kolor. Powody, dla których kobiety od lat malują paznokcie na ten sam kolor bywają różne. Ten nas zachwycił swoistym połączeniem praktyczności i elegancji. Kobiety potrafią zamienić paznokcie w prawdziwe dzieła sztuki. Daria Widawska w najnowszym numerze magazynu "Grazia" przyznała jednak, że jej inwencja w tej dziedzinie jest mocno temperowana ograniczeniami nakładanymi na nią przez udział w serialu "Prawo Agaty. - Od trzech lat maluję na ten sam, naturalny kolor, bo w serialu "Prawo Agaty" kręcimy sceny niechronologicznie i pogubiłabym się w kolorach - powiedziała w "Grazii". Brak możliwości malowania paznokci na jaskrawe kolory nie musi jednak oznaczać monotonii. Kiedy się przyjrzymy bliżej, okazuje się, że pomimo "naturalnych" kolorów, paznokcie aktorki wciąż zdobią fantazyjne wzorki. Jak widać, pokonać można nawet najbardziej niezwykłe ograniczenia.

Powody, dla których kobiety od lat malują paznokcie na ten sam kolor bywają różne. Ten nas zachwycił swoistym połączeniem praktyczności i elegancji.

Kobiety potrafią zamienić paznokcie w prawdziwe dzieła sztuki. Daria Widawska w najnowszym numerze magazynu "Grazia" przyznała jednak, że jej inwencja w tej dziedzinie jest mocno temperowana ograniczeniami nakładanymi na nią przez udział w serialu "Prawo Agaty.

Od trzech lat maluję na ten sam, naturalny kolor, bo w serialu "Prawo Agaty" kręcimy sceny niechronologicznie i pogubiłabym się w kolorach - powiedziała w "Grazii".

Brak możliwości malowania paznokci na jaskrawe kolory nie musi jednak oznaczać monotonii. Kiedy się przyjrzymy bliżej, okazuje się, że pomimo "naturalnych" kolorów, paznokcie aktorki wciąż zdobią fantazyjne wzorki. Jak widać, pokonać można nawet najbardziej niezwykłe ograniczenia.

Daria Widawska Kapif

Daria Widawska Kapif

alex