Doda pojechała na święta pociągiem do Ciechanowa, ale to nie jest największy "HIT": Wygrywa...

Doda jest już w rodzinnym Ciechanowie a tam...

Doda w wielkopiątkowy wieczór dołączyła do rzesz Polaków, którzy tradycyjnie wyruszają w podróż do rodzinnych stron. Piosenkarka zamiast stać w korkach, pojechała do Ciechanowa pociągiem. Choć zaskoczenie czekało ją dopiero na peronie.

Doda urodziła się w Ciechanowie. Tam chodziła do szkoły i tam do dziś mieszkają jej rodzice Wanda i Paweł Rabczewscy. W Wielki Piątek piosenkarka pojechała w rodzinne strony, zamiast podróży samochodem pojechała pociągiem. Najwyraźniej było to na tyle ekscytujące wydarzenie, że należało je udokumentować i pokazać światu. Najlepiej ze stylowym filtrem z Instagrama.

Doda Screen z Instagram.com/dodaqueen

Prawdziwe emocje zaczęły się dopiero, gdy Doda wysiadła na dworcu w Ciechanowie. Tam czekał na nią jej tata - były sztangista - z białą parasolką w kształcie serca.

Myśleliście,ze podróż "Dody" pociągiem to hit ? Wygrywa parasolka mojego taty! Moc - napisała przy tym zdjęciu:

Doda z tatą, Pawłem RabczewskimDoda Screen z Instagram.com/dodaqueen

Wydaje się jednak, że nie jest to produkt ze sklepu Dody. Nie widać charakterystycznych nadruków, które posiada parasol dostępny na Shop.dodaqueen.com. Tam kosztuje 99 zł. Na Allegro na zwykły parasol-serce trzeba przeznaczyć przynajmniej 45 złotych.

 

Doda - parasol Screen z Shop.dodaqueen.com

Doda - parasol Screen z Shop.dodaqueen.com

 

karo