Magda Gessler rozwiązuje współpracę z 9 restauracjami. "Fundamentalne różnice". Internauci popierają

Magda Gessler robi rewolucję na własnym podwórku.

"Rewolucje na własnym podwórku uważam za rozpoczęte" - napisała na swoim Facebooku Magda Gessler. Dlaczego? Gwiazd rezygnuje z współpracy aż 9 restauracjami w całej Polsce.

W wielkopiątkowe popołudnie Magda Gessler na swoim Facebooku opublikowała wpis, w którym poinformowała o rezygnacji z udzielania nazwiska i wizerunku aż 9 lokalom w całej Polsce. U podstaw tej decyzji leżały "fundamentalne różnice w filozofii prowadzenia restauracji".

Magda Gessler rezygnuje ze współpracy restauracjamiScreen z Facebook.com/pages/Magda-Gessler/

Wśród komentarzy pod wpisem można znaleźć wiele negatywnych opinii użytkowników pod adresem wymienionych przez Magdę Gessler restauracji.

Ostatnio jedząc w "Bellini", nie mogłam wyjść z "podziwu",ze ta restauracja jest pod pani dyrygenturą, zostałam niemiło uraczona.. A w "Polce" jeszcze wystrój bożonarodzeniowy - pisze jedna z internautek.
Dzięki Bogu... Po ostatniej mojej wizycie w Polce, moja noga tam więcej nie postanie... 45 min oczekiwania na przystawkę, prawie zimne danie główne i 30 min oczekiwania na rachunek, to mnie doprowadziło do szału... Żeby jeszcze było pełne obłożenie... a tam może 4 stoliki zajęte...-skomentował inny użytkownik.
W Marcello w Łodzi jest straszna obsługa. Najpierw Pani z obsługi była bardzo nie zadowolona (nie ukrywała tego), że chciałam usiąść w innym miejscu niż mi nakazała, chociaż większość była wolna. Na kartę czekałam pół godziny- zapomnieli o nas. Po czym o domówienie wina i innych rzeczy trzeba było dosłownie chodzić po kogoś z obsługi. Bardzo często bywam w restauracjach P. Magdy i to co tam spotkałam bardzo mnie zraziło. Bardzo dobra decyzja. Powodzenia i życzę mnóstwa świetnych restauracji - napisała internautka.

karo