Zielińska pokazała logo swojej marki. Wpadka? Internauci doszukali się...

Katarzyna Zielińska odpowie na krytykę?

Katarzyna Zielińska razem z Jolą Czają wypuściły linię ubrań dla marki Bosco Design. Internauci mają jednak pewne zastrzeżenie odnośnie logo. Wielu jednoznacznie kojarzy się z marihuaną.

Koszulki i torby z nadrukami. Razem 17 produktów - póki co tyle liczy kolekcja Bosco Design stworzona przez Katarzynę Zielińską i jej przyjaciółkę, Jolę Czaję (Bosco Design made by Ziele). Aktorka pokazała na swoim Facebooku zdjęcia z sesji zdjęciowej, którą wykonywano w warszawskiej włoskiej restauracji Da Aldo.

Katarzyna Zielińska - logo Ziele Screen z Facebook.com/KasiaZielinskaFan

Katarzyna Zielińska i Jola Czaja Screen z Facebook.com/KasiaZielinskaFan

Na czarnej tablicy widzimy napisane kredą logo, Ziele. Dla internautów nie jest jednak ono jednoznaczne. W listku z boku napisu wielu dopatruje się listka marihuany. Efekt jest mocniejszy w połączeniu z nazwą "Ziele".

Komentarze Screen z Facebook.com/KasiaZielinskaFan

Rysunek z tablicy jest odwzorowaniem logo z metki linii ubrań Zielińskiej i Czai.

Bosco Design Screen z Bosco-design.com

Faktycznie podobne liści marihuany?

 KWP Gorzów

karo

Więcej o:
Komentarze (5)
Zielińska pokazała logo swojej marki. Wpadka? Internauci doszukali się...
Zaloguj się
 • strawiak

  Oceniono 33 razy 33

  A z czym ma się kojarzyć?

 • morgana50

  Oceniono 14 razy 14

  to nie takie straszne skojarzenie, podobno... i tak lepsze niż pewne towarzystwo ubezpieczeniowe bardzo kojarzące się z ruchem WSPIERAJĄCYM ANOREKSJĘ I ANOREKTYCZKI !!!!

 • olka19941994

  Oceniono 21 razy 9

  Widać, że wie co dobre :D

 • 1000000

  Oceniono 11 razy 5

  Stworzyla kolekcje- fajnie, ma prawo, ale kto to kupi ? zeby to jeszcze inna modelka reklamowala ! Ona ma taka niesympatyczna wredna gebe . Dzieci jak bede chcialy zajarac kupia ziola a nie metki, i czym sie tu podniecac ? ..

 • cerrie

  0

  O rany. W Ameryce nikt by na to nie zwrócił szczególnej uwagi. Mało tego tam np. co odważniejszy reżyser takie logo wykorzystałby w czołówce swojego serialu. No ale nie od dzisiaj wiadomo że Polska robi wszystko, aby uchodzić za kraj w którym wszystko musi wyciekać z pod sutanny i spod habitu ;-) Więc cóż robić. To co w Ameryce już dawno robi się coraz bardziej na porządku dziennym, u nas jeszcze dłuuugo będzie uchodziło za nieprzyzwoite ;-) Nie na darmo w końcu pokutuje powiedzenie, iż jesteśmy w wielu kwestiach sto lat za murzynami.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX