Pharrell Williams wystąpi w Polsce! Wiemy, jakie ma wymagania. Są zaskakujące

Czy listą wymagań przebije inne gwiazdy?
Znamy wymagania Pharrella Williamsa Gwiazdor zagra w Polsce. Czy listą wymagań przebije inne gwiazdy? Organizator festiwalu Pozytywne Wibracje zdradził wymagania Pharella Williamsa. Gwiazdor zażyczył sobie m.in. cateringu obejmującego potrawy z całego świata Na scenie istnieje od kilkunastu lat, ale to zeszły rok okazał się dla niego przełomowy. Jeden z najbardziej znanych muzyków, Pharrell Williams wystąpi w Polsce. Ale jak każda gwiazda, ma swoje wymagania. Jakie? Pharrell wystąpi 20 czerwca na stadionie Legii w Warszawie w ramach festiwalu Pozytywne Wibracje. Na konferencji prasowej festiwalu zdradzono, jakie wymagania ma muzyk. Jak na gwiazdę tego formatu, Williams zaskakuje... krótką listą warunków. Wygląda na to, że muzyk lubi zjeść, bo poprosił o catering obejmujący potrawy z całego świata. - Menu zawiera osiem czy dziewięć stron. Jest to jedyna rzecz, z którą się nie spotkaliśmy do tej pory. To nie są homary, ostrygi czy tego typu rzeczy... nie, nie. To są bardzo różne kuchnie z bardzo różnych krajów, bardzo różnie serwowane w ciągu dnia i dla bardzo dużej liczby ludzi. Nie jest to tylko menu dla największej gwiazdy, ale każdy, kto jest w ekipie, miał prawo do listy swoich marzeń. Oczywiście z radością to spełnimy - komentuje Stanisław Trzciński, dyrektor artystyczny Pozytywnych Wibracji. Najciekawsze jest to, że muzyk troszczy się, jak widać, nie tylko o swój brzuch. Poza zmysłem smaku, Williams ma zamiar dopieścić też swój wzrok, bo w jego garderobie ma wisieć specjalny obraz. Na razie nie wiadomo, co ma przedstawić. Muzyk zasłynął w zeszłym roku za sprawą wielkich hitów: "Get Lucky" i " Blurred Lines". W tym roku internet podbija jego hit "Happy".

Na scenie istnieje od kilkunastu lat, ale to zeszły rok okazał się dla niego przełomowy. Jeden z najbardziej znanych muzyków, Pharrell Williams wystąpi w Polsce. Ale jak każda gwiazda, ma swoje wymagania. Jakie?

Pharrell wystąpi 20 czerwca na stadionie Legii w Warszawie, w ramach festiwalu "Pozytywne wibracje". Na konferencji prasowej festiwalu zdradzono, jakie wymagania ma muzyk. Jak na gwiazdę tego formatu, Williams zaskakuje... krótką listą warunków. Wygląda na to, że muzyk lubi zjeść, bo poprosił o catering obejmujący potrawy z całego świata.

Menu zawiera osiem czy dziewięć stron. Jest to jedyna rzecz, z którą się nie spotkaliśmy do tej pory. To nie są homary, ostrygi czy tego typu rzeczy... nie, nie. To są bardzo różne kuchnie z bardzo różnych krajów, bardzo różnie serwowane w ciągu dnia i dla bardzo dużej liczby ludzi. Nie jest to tylko menu dla największej gwiazdy, ale każdy, kto jest w ekipie, miał prawo do listy swoich marzeń. Oczywiście z radością to spełnimy - komentuje Stanisław Trzciński, dyrektor artystyczny Pozytywnych Wibracji.

Najciekawsze jest to, że muzyk troszczy się, jak widać, nie tylko o swój brzuch. Poza zmysłem smaku, Williams ma zamiar dopieścić też swój wzrok, bo w jego garderobie ma wisieć specjalny obraz. Na razie nie wiadomo, co ma przedstawić.

Pharrell Williams performs at the Coachella Valley Music and Arts Festival in Indio, California April 12, 2014. Picture taken April 12, 2014. REUTERS/Mario Anzuoni (UNITED STATES - Tags: ENTERTAINMENT) SLOWA KLUCZOWE: :rel:d:bm:GF2EA4D0PQ201Fot. MARIO ANZUONI

Muzyk zasłynął w zeszłym roku za sprawą wielkich hitów: "Get Lucky" i " Blurred Lines". W tym roku internet podbija jego hit "Happy".

A czy Wy jesteście "Happy", że muzyk pojawi się w Polsce? Wybieracie się na koncert?

Musican Pharrell Williams arrives at the 19th annual Critics' Choice Movie Awards in Santa Monica, California January 16, 2014.  REUTERS/Kevork Djansezian (UNITED STATES - Tags: ENTERTAINMENT) (CRITICSCHOICE-ARRIVALS)REUTERS/KEVORK DJANSEZIAN

PeeR

Więcej o:
Komentarze (6)
Pharrell Williams wystąpi w Polsce! Wiemy, jakie ma wymagania. Są zaskakujące
Zaloguj się
 • gagula

  Oceniono 34 razy 22

  bardzo pozytywne piosenki śpiewa, ma wymagania ale nie jakieś chyba największe :P

 • janinak

  Oceniono 29 razy 21

  spoko koleś

 • browaryr

  Oceniono 15 razy 13

  chociaz sie naje po ludzku....

 • pannamigootka

  Oceniono 37 razy 7

  Jest obecny w moich erotycznych marzeniach...........tylko bez kapelusza

 • grzesio123

  Oceniono 8 razy 4

  Ja zwykle napisano o wszystkim tylko nie o tym o czym napisać się powinno, czyli jakie przykładowo są w tym menu potrawy.

 • 1987wojtekkrk

  Oceniono 15 razy 3

  Już nie mogę się doczekać!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX