Ostatnio książę William żartował ze strojów żony. Odpłaciła mu z nawiązką!

Dopiekła mężowi na temat fryzury.

W ostatnich dniach książę William kilka razy skomentował wygląd żony. Chodziło głównie o kreacje księżnej Kate. Tym razem to Kate pokusiła się o komentarz pod adresem męża.

W czwartek para odwiedziła wielkanocny pokaz Royal Ester Show w Sydney, gdzie wśród wielu atrakcji, mieli okazję zobaczyć strzyżenie owiec. Kiedy Kate zauważyła, że wełna ma podobny kolor do włosów Williama, nie mogła powstrzymać się od żartu.

Księżna powiedziała, że książę powinien nosić tę wełnę na głowie. - czytamy w Dailymail.
Ta wełna potrzebna jest ci bardziej niż mnie - zaśmiała się Kate.

ZOBACZ ZDJĘCIA KATE I WILLIAMA Z SYDNEY

Britain's Catherine (2nd R), Duchess of Cambridge, strokes Fred the ram as her husband Prince William (R) looks on at the Royal Easter Show in Sydney, April 18, 2014. Britain's Prince William and his wife Kate are undertaking a 19-day official visit to New Zealand and Australia with their son George. REUTERS/Phil Noble (AUSTRALIA - Tags: ROYALS ENTERTAINMENT)REUTERS/PHIL NOBLE

W rodzinie królewskiej łysienie jest dziedziczne. Tak samo jak William, włosy tracił też jego ojciec, książę Karol. Dailymail zauważa, że w ostatnich miesiącach również książę Harry może "pochwalić się" coraz rzadszymi włosami. Wcześniej to głownie on nabijał się z łysiny Williama.

ZOBACZ ZDJĘCIA KATE I WILLIAMA Z SYDNEY

Księżna Kate i Książe William są obecnie w oficjalnej podróży w Nowej Zelandii i Australii. Williamowi wymknęło się kilka komentarzy o stylizacjach księżnej. Najpierw nie spodobał mu się zielony, zbyt jaskrawy jego zdaniem płaszczyk żony (Kate pokonała Williama w wyścigu jachtów. Odpłacił się... krytykując jej kreację), potem skomentował żółtą sukienkę, w której, jak twierdził, księżna wyglądała jak banan (Księżna Kate olśniewała, ale nie każdy był pod wrażeniem. "William powiedział, że wyglądam jak..."). Czyżby żona postanowiła trochę odgryźć się mężowi?

 

Księżna Kate i książę WilliamAP/Peter Drury

Britain's Prince William and his wife Catherine, Duchess of Cambridge, smile as they leave the Sydney Opera House in Sydney, April 16, 2014. Britain's Prince William and his wife Kate are undertaking a 19-day official visit to New Zealand and Australia with their son George. REUTERS/Phil Noble (AUSTRALIA - Tags: ROYALS ENTERTAINMENT SOCIETY)REUTERS/PHIL NOBLE

ZOBACZ ZDJĘCIA KATE I WILLIAMA Z SYDNEY

PeeR

Więcej o:
Komentarze (9)
Ostatnio książę William żartował ze strojów żony. Odpłaciła mu z nawiązką!
Zaloguj się
 • warszawianka

  Oceniono 95 razy 85

  Lubie jak małżonkowie żartują, wiadomo, bowiem, że to były tylko małe "przygryzki" . Jedną z najgorszych rzeczy w małżeństwie jest traktowanie siebie ze śmiertelną powagą. A wiem, co mówię. 23 lata jestem szczęśliwa żona, a wyszłam za mąż na początku studiów. Cały czas sobie docinamy, stroimy z siebie żarty, publikujemy różne śmieszne wypowiedzi drugiej strony na FB. My się śmiejemy, znajomi się śmieją. Jest fajnie. Jak się małżonkowie śmieją, to nie płaczą:-D

 • gagula

  Oceniono 45 razy 41

  to takie urocze, bo nie są takimi sztywniakami jakby się wydawało :)

 • Agata Jarosz

  Oceniono 40 razy 34

  Maja poczucie humoru, dokładnie tak jest ze mną i moim mężem-dogadujemy sobie ale żadne z nas się nie obraża:)

 • 1987wojtekkrk

  Oceniono 33 razy 31

  Dobrze mu dogadała :D

 • gabrysiaq

  Oceniono 21 razy 5

  Księżna Kate potrafi pokazać klasę. Jej kreacje są spektakularne niczym luxusowi.pl. Połączenie klasycznych cięć z pastelowymi odcieniami sprawiają, że Kate za każdym razem wygląda rewelacyjnie. Zwiewna sukienka w odcieniu kości słoniowej to strzał w 10!

 • strawiak

  Oceniono 9 razy 3

  i dobrze

 • copyright

  Oceniono 3 razy 1

  jak raz jego niebieski anzug znakomicie pasowal do zoltej kiecki, ale - kto sie czubi, ten sie lubi.
  mnie bardziej rozbawiaja spotkania z golasami - Maorysami w NZ czy ratownikami na plazy Manly.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX