Myśleliście, że wiecie wszystko o włosach Michała Wiśniewskiego? To zobaczcie TO zdjęcie

Michał Wiśniewski na zdjęciu sprzed lat Wokalista pochwalił się na Facebooku fotografią z czasów, gdy był nastolatkiem Zaczesane do tyłu włosy, melancholijne spojrzenie i wzorzysta koszula - Michał Wiśniewski pochwalił się na Facebooku zdjęciem z czasów, gdy był nastolatkiem Zaczesane do tyłu włosy, melancholijne spojrzenie i wzorzysta koszula - tak wyglądał Michał Wiśniewski jako nastolatek. Na Facebooku pochwalił się właśnie zdjęciem sprzed 25 lat. Michał Wiśniewski tak długo nosił czerwone włosy, że wręcz można było pomyśleć, że się z takimi urodził. Kiedy je potem przefarbował na "normalny", czyli czarny kolor, nawet on sam był zaskoczony efektem. Teraz na Facebooku pokazał się z fryzurą typową dla gwiazd disco końca lat 90. - Limahl? Prawie robi wielką różnicę... 1989 pewnie 4 czerwca lub cuś w tym stylu - napisał z humorem. Czytelnikom młodszym od Michała Wiśniewskiego przypominamy, że w latach 90. ubiegłego wieku Limahl był szalenie modnym wśród nastolatków piosenkarzem. Internauci byli pod wrażeniem, zwłaszcza jedna: - Taki młody i niewinny, sexy lol!!! - napisała zachwycona internautka. Reszta internautów (głównie jednak internautek) była w swoich opiniach wyjątkowo zgodna.

Zaczesane do tyłu włosy, melancholijne spojrzenie i wzorzysta koszula - tak wyglądał Michał Wiśniewski jako nastolatek. Na Facebooku pochwalił się właśnie zdjęciem sprzed 25 lat.

Michał Wiśniewski tak długo nosił czerwone włosy, że wręcz można było pomyśleć, że się z takimi urodził. Kiedy je potem przefarbował na "normalny", czyli czarny kolor, nawet on sam był zaskoczony efektem (zobacz: Michał Wiśniewski ma nową fryzurę: Czas czerwonowłosego faceta minął. Jak wygląda?). Teraz na Facebooku pokazał się z fryzurą typową dla gwiazd disco końca lat 90.

Limahl? Prawie robi wielką różnicę... 1989 pewnie 4 czerwca lub cuś w tym stylu - napisał z humorem.

Michał WiśniewskiScreen z Facebook

Czytelnikom młodszym od Michała Wiśniewskiego przypominamy, że w latach 90. ubiegłego wieku Limahl był szalenie modnym wśród nastolatków piosenkarzem. Internauci byli pod wrażeniem, zwłaszcza jedna:

Taki młody i niewinny, sexy lol!!! - napisała zachwycona internautka.

Zgadzacie się z nią? Reszta internautów (głównie jednak internautek) była w swoich opiniach wyjątkowo zgodna.

Michał WiśniewskiScreen z Facebook.com

Mocno się zmienił? Wyobrażacie sobie Michała Wiśniewskiego z taką fryzurą dzisiaj? Piszcie w komentarzach.

Michał WiśniewskiKapif

alex