Więc jednak w show-biznesie można znaleźć prawdziwą miłość... Rihanna jest TĄ JEDYNĄ!

Drake robi wszystko, aby poczuła, że jest dla niego jedynym, co się liczy na świecie.
Drake: Rihanna to ta jedyna Drake robi wszystko, aby poczuła, że jest dla niego jedynym, co się liczy Drake i Rihanna są w sobie szaleńczo zakochani, jakby cały czas przeżywali miodowy miesiąc. Rihanna jest szczęśliwa" - stwierdza informator "Hollywood Life" Zamiast pracować nad własną muzyka w studiu, Drake woli poczekać, aż Rihanna skończy swój koncert i będzie mogła spędzić z nim czas. Właśnie takie drobne gesty pokazują jej, że jest dla niego ważna. Kiedy wreszcie spotkali się na backstage'u, wtuliła się w niego i na długo zastygła w tej pozie. Riri wie, że jedyne, czego chce Drake, to okazywanie jej na co dzień wsparcia. "Ona wie, że Drake ma własne obowiązki. Kiedy je dla niej porzuca, zaczyna rozumieć, że stała się dla niego jedyną osobą, która się liczy na świecie. Są w sobie szaleńczo zakochani, jakby cały czas przeżywali miodowy miesiąc. Rihanna jest szczęśliwa, naprawdę, naprawdę szczęśliwa!" - stwierdza informator "Hollywood Life", świadek zdarzenia. Nawet przyjaciółki RiRi totalnie oszalały na punkcie Drake'a. Są niezwykle ucieszone faktem, że mogą teraz patrzeć na wiecznie uśmiechniętą Barbadoskę. To miła odmiana po czasach jej związku z Chrisem Brownem.

Zamiast pracować nad własną muzyka w studiu, Drake woli poczekać, aż Rihanna skończy swój koncert i będzie mogła spędzić z nim czas. Właśnie takie drobne gesty pokazują jej, że jest dla niego ważna. Kiedy wreszcie spotkali się na backstage'u, wtuliła się w niego i dłuuugo tak pozostali. RiRi wie, że jedyne, czego chce Drake, to okazywanie jej na co dzień wsparcia.

Ona wie, że Drake ma własne obowiązki. Kiedy je dla niej porzuca, zaczyna rozumieć, że stała się dla niego jedyną osobą, która się liczy na świecie. Są w sobie szaleńczo zakochani, jakby cały czas przeżywali miodowy miesiąc. Rihanna jest szczęśliwa, naprawdę, naprawdę szczęśliwa! - stwierdza informator "Hollywood Life", świadek zdarzenia.

DrakeYouTube

Nawet przyjaciółki RiRi totalnie oszalały dla Drake'a. Są niezwykle ucieszone faktem, że mogą teraz patrzeć na wiecznie uśmiechniętą Barbadoskę. To miła odmiana po czasach jej związku z Chrisem Brownem.

Sądzicie, że tak już będzie zawsze? A może spodziewacie się, że za jakiś czas się sobie znudzą?

Podyskutujcie w komentarzach!

xiu