Jurorzy byli sceptyczni, ale w końcu OSZALELI na jej punkcie. 80-letnia tancerka salsy w brytyjskim "Mam talent"

Niesamowita!

Hit internetu! 80-letnia staruszka zaskoczyła jurorów brytyjskiej edycji programu "Mam talent", gdy zatańczyła salsę lepiej niż niejedna celebrytka w "Tańcu z gwiazdami".

Na scenie brytyjskiej edycji programu "Mam talent" stanęła 80-letnia Paddy i jej taneczny partner, Nicco. Kobieta zapowiedziała, że zamierza zaprezentować swoje umiejętności taneczne w salsie. Jurorzy byli początkowo dość sceptycznie nastawieni do jej występu. Simon Cowell już po pierwszych kilku taktach muzyki wcisnął "nie". Chwilę później zrozumiał, jak wielki błąd popełnił. Paddy zaczęła bowiem tańczyć jak młódka, a jej umiejętności sprawiły, że widownia oszalała, a członkom jury dosłownie opadły szczęki.

Wow! Przepraszam Cię za to, co zrobiłem. Wcisnąłem przycisk "nie" odrobinę za wcześnie. Zrobiłem to, zanim pokazałaś te wszystkie szalone rzeczy. Wydawało mi się, że taniec jest zwyczajny, powolny, a potem wszystko "wybuchło" - tłumaczył się Simon. - To było niezwykłe!

Paddy opowiedziała też, jak zaczęła się jej przygoda z tańcem.

Byłam tancerką od 2 roku życia. Rzuciłam taniec dla małżeństwa. Urodziłam czworo dzieci. Wyjechałam z kraju i zamieszkałam z mężem w Hiszpanii, niestety po 18. miesiącach pobytu tam, umarł. Żeby zająć czymś myśli, zapisałam się do akademii tańca. Zrobiłam to, by nauczyć się czegoś kompletnie nowego, innego. Oto wynik - opowiedziała.

My jesteśmy pod wielkim wrażeniem. Zobaczcie cały występ Paddy.

aga