Anna Czartoryska-Niemczycka w zaawansowanej ciąży. Zobacz, jak się zmieniła

Gwiazda promowała swój pierwszy singiel.
Czartoryska-Niemczycka z dużym brzuchem Gwiazda, będąc w zaawansowanej ciąży, promuje swój pierwszy singiel U Anny Czartoryskiej-Niemczyckiej widać już spory ciążowy brzuch. Stan błogosławiony jej służy, wyglądała promiennie Anna Czartoryska-Niemczycka jest już w siódmym miesiącu ciąży. Cały czas jest aktywna zawodowo. We wtorek promowała nowy album radia Zet Chilli "Nastaw się na Chillout", na którym znalazł się jej pierwszy singiel "Lato w mieście". Miała na sobie bardzo opiętą białą sukienkę w niebieskie kwiaty, która w pełni ukazywała jej zaokrąglone kształty. Wokalistka postawiła na wygodę - zamiast wbijać się w szpilki, tego dnia miała na sobie tenisówki. Widać, że Czartoryska zaokrągliła się także na twarzy. Ciąża jednak zdecydowanie jej służy. Wokalistka wprost promieniała. Czartoryska wyznała w programie, jak stan błogosławiony zmienił jej nastawienie do spraw zawodowych i ustawił priorytety. - Znam wiele osób, które sobie wiele obiecywały, a potem zmieniały plany. Sama nie mam tyle siły, żeby robić tyle, ile bym chciała. Ale z drugiej strony myślę, że jest taka okazja, żeby pomyśleć o tym, na czym w życiu zawodowym najbardziej mi zależy. Nie wyobrażam sobie życia bez muzyki, bez mojej pracy i bez możliwości autoekspresji. Jest to dobry moment, w którym układają się priorytety. Wreszcie mam w sobie asertywność pozwalającą na koncentrowanie się na najważniejszych projektach i na tym, na czym najbardziej mi zależy - wyznała na antenie.

U Anny Czartoryskiej-Niemczyckiej widać już spory ciążowy brzuch. Stan błogosławiony jej służy, wyglądała promiennie.

Anna Czartoryska-Niemczycka jest już w siódmym miesiącu ciąży. Cały czas jest aktywna zawodowo. We wtorek promowała nowy album radia Zet Chilli "Nastaw się na Chillout", na którym znalazł się jej pierwszy singiel "Lato w mieście". Miała na sobie bardzo opiętą białą sukienkę w niebieskie kwiaty, która w pełni ukazywała jej zaokrąglone kształty.

Anna Czartoryska-NiemczyckaEast News

Wokalistka postawiła na wygodę - zamiast wbijać się w szpilki, tego dnia miała na sobie tenisówki.

Anna Czartoryska-NiemczyckaEast News

Widać, że Czartoryska zaokrągliła się także na twarzy. Ciąża jednak zdecydowanie jej służy. Wokalistka wprost promieniała.

Anna Czartoryska-NiemczyckaEast News

Czartoryska wyznała w programie, jak stan błogosławiony zmienił jej nastawienie do spraw zawodowych i ustawił priorytety.

Znam wiele osób, które sobie wiele obiecywały, a potem zmieniały plany. Sama nie mam tyle siły, żeby robić tyle, ile bym chciała. Ale z drugiej strony myślę, że jest taka okazja, żeby pomyśleć o tym, na czym w życiu zawodowym najbardziej mi zależy. Nie wyobrażam sobie życia bez muzyki, bez mojej pracy i bez możliwości autoekspresji. Jest to dobry moment, w którym układają się priorytety. Wreszcie mam w sobie asertywność pozwalającą na koncentrowanie się na najważniejszych projektach i na tym, na czym najbardziej mi zależy - wyznała na antenie.

Posłuchajcie pierwszego singla "Lata w mieście".

Zobaczcie, jak wyglądała.

Vic