Dziewczyna Wojewódzkiego na salonach. Na imprezie Valentino bawiła się z...

Renata i jej nowi przyjaciele bawili się na imprezie w ekskluzywnym butiku.

Renata Kaczoruk zaistniała w polskim show-biznesie jako dziewczyna Kuby Wojewódzkiego. I choć początkowo zainteresowanie mediów podobno modelkę drażniło, teraz na celebryckich imprezach czuje się jak ryba w wodzie. W poniedziałek pojawiła się w modnym warszawskim butiku w towarzystwie gwiazd.

Prywatne życie Kuby Wojewódzkiego od zawsze wzbudza wielkie emocje. Dziennikarz bardzo ostrożnie dzieli się z mediami jego szczegółami. Gdy więc pochwalił się światu nową dziewczyną, wszyscy chcieli dowiedzieć się, kim ona jest. Modelka Renata Kaczoruk nie była tym zachwycona (Zobacz: Kaczoruk narzeka na zainteresowanie mediów: Pochłania mnie termin "osoba publiczna").

Dziś zmieniła chyba swoje podejście do show-biznesu. Na poniedziałkowej wystawie "Terry Richardson for Valentino" w ekskluzywnym butiku Moliera2 bawiła się z celebrytami. Do zdjęć pozowała m.in. z Dawidem Wolińskim i Adą Fijał.

Renata Kaczoruk, Dawid Woliński i Ada Fijał Kapif

Ale to nie jedyne interesujące nowe znajomości. Kaczoruk zaprzyjaźniła się także z Julią "Maffashion" Kuczyńską. Blogerka opublikowała na swoim Instagramie wspólne zdjęcia z imprezy.

Paulina Krupińska, Kamila Szczawińska, Renata Kaczoruk i Maffashion Instagram.com

Tymczasem kolorowa prasa donosi o problemach w związku Kaczoruk i Wojewódzkiego. Para, która w grudniu zamieszkała ze sobą, znalazła się podobno na granicy rozstania. W swoim show Wojewódzki na pytanie Zbigniewa Zamachowskiego o to, czy ma zamiar się ożenić, żartował, że nie wie, czy Renata jest tą jedyną. Dodał również, że dowie się tego, kiedy będzie następna.

Mężczyzna zdradza po to, żeby dowiedzieć się, czy to, co jest najlepsze, jest w domu. (...) Nie należy mieć stałych partnerek - mówił Wojewódzki.

To podobno miało nie spodobać się Renacie. W poniedziałek pojawiła się na imprezie bez partnera. Możliwe jednak, że między nimi wcale nie układa się tak źle, jak donoszą tabloidy, a showman nie przyszedł na event z prostej przyczyny - nigdy nie bywa w takich miejscach.

Zobacz też, kto jeszcze pojawił się na tej imprezie (Dawno nie widzieliśmy TAKICH gwiazd w jednym miejscu! Ekskluzywna impreza Valentino przyciągnęła największe nazwiska show-biznesu)

aga