Odważne wyznanie mamy Michała Piróga: Żal mi...

Wczoraj odbyła się premiera książki "Chce się żyć".

W poniedziałek w warszawskim Kinie Atlantic miała miejsce premiera autobiografii Michała Piróga pt. "Chce się żyć". Wśród zaproszonych gości była mama celebryty, która wyznała, co sądzi o orientacji syna.

Na premierze pojawiło się wielu zaproszonych gości. Wśród nich Paweł Królikowski, który czytał fragmenty książki,  oraz wokalistka i aktorka Kasia Łaska. Na wydarzeniu, nie zabrakło również mamy Michała Piróga, Anny, która chętnie udzielała wywiadów. Podczas jednego z nich, padło odważne wyznanie.

Żal mi, że jest inny, że nie będę miała wnuka czy wnuczki, ale tak zadecydował los. Najważniejsze, żeby on był szczęśliwy, wtedy będę i ja - powiedziała dziennikarzowi DDTVN.

To nie pierwszy raz gdy mama Michała wypowiada się publicznie o homoseksualizmie syna (Jak Michał Piróg powiedział rodzicom, że jest gejem? Jego mama zdradziła to w Dzień Dobry TVN!). Już w zeszłym roku udzieliła wywiadu w DDtvn, gdzie wyjawiła, jak dowiedziała się o orientacji Michała.

Michał zadzwonił do mnie i powiedział wprost: "Mamo, jestem gejem, co ty na to?", odpowiedziałam: "Kocham cię, synu, bardziej niż zwykle" - powiedziała Pani Anna.

Michał PirógMichał Piróg 'Chcę żyć'

Książka Michała Pirógra wywołała spore zamierzanie już przed premierą. Najpierw tancerz udzielił kontrowersyjnego wywiadu dla "Wprost" (Piróg we "Wprost": Mam dość ukrytych gejów! To obłudne małe fiu*ki! Wymienia nazwiska z pierwszych stron gazet).

Pozostaje czekać na opinie czytelników. Książka od dziś dostępna jest w sklepach.

Michał PirógWprost
PeeR