Edyta Górniak zachwycała w kreacji od Valentino. Jej cena to bagatela...

Sukienka wokalistki nie należała do tanich.
Edyta Górniak w kreacji od Valentino Sukienka wokalistki nie należała do tanich Edyta Górniak olśniewała kreacją na imprezie w butiku Moliera2. Sukienka od Valentiono nie na należała do tanich. Jej koszt to 16.110 zł Edyta Górniak zadała szyku na wernisażu fotografii "Terry Richardson for Valentino", który odbył się na Moliera 2. Tego dnia miała na sobie piękna krótką sukienkę od Valentino ozdobioną orientalnymi ornamentami. Kreacja miała długi rękaw z prześwitującego materiału. Wokalistka do niej dobrała czarne muszkieterki na obcasie. Stylizacja zapierała dech w piersiach, ale nie na należała do tanich. Jej koszt 16.110 zł, dowiadujemy się ze strony Molier2.com. Do kupna zachęca opis: "Stylowa i bardzo efektowna sukienka na długi rękaw ozdobiona haftami inspirowanymi stylem etnicznym. Posiada dwie płaskie kieszenie z przodu. Wykonana z wysokiej jakości materiału, znakomicie prezentuje się na sylwetce. Materiał: 80% bawełna, 18% poliamid, 2% poliester" - czytamy na stronie. Górniak chętnie pozowała do zdjęć i trzeba przyznać, że wyglądała oszołamiająca. W trackie imprezy zamieniła kilka słów z Dawidem Wolińskim i Łukaszem Jemiołem.

Edyta Górniak olśniewała na imprezie w butiku Moliera2. Jej kreacja z najnowszej kolekcji Valentino kosztowała niebagatelną sumę.

Edyta Górniak zadała szyku na wernisażu fotografii "Terry Richardson for Valentino", który odbył się na Moliera 2. Tego dnia miała na sobie piękna krótką sukienkęod Valentino ozdobioną orientalnymi ornamentami. Kreacja miała długi rękaw z prześwitującego materiału. Wokalistka do niej dobrała czarne muszkieterki na obcasie.

Edyta Górniak Kapif

Stylizacja zapierała dech w piersiach, ale nie na należała do tanich. Jej koszt 16.110 zł, dowiadujemy się ze strony Molier2.com.

Sukienka Valentino Screen z Moliera2.com

Do kupna zachęca opis:

Stylowa i bardzo efektowna sukienka na długi rękaw ozdobiona haftami inspirowanymi stylem etnicznym. Posiada dwie płaskie kieszenie z przodu. Wykonana z wysokiej jakości materiału, znakomicie prezentuje się na sylwetce. Materiał: 80% bawełna, 18% poliamid, 2% poliester - czytamy na stronie.

Górniak chętnie pozowała do zdjęć i trzeba przyznać, że wyglądała oszołamiająca.W trackie imprezy zamieniła kilka słów z Dawidem Wolińskim i Łukaszem Jemiołem. Zobaczcie, jak się prezentowała.

WIĘCEJ ZDJĘĆ TUTAJ

Vic