"Wielkie nic! Wieje nudą i taniością". Joannie Moro dostało się od...

Joanna Moro nie zasłużyła na pochwałę?

"Nuda i taniość. Torebka to kawałek zderzaka" - o kim w tak ostry sposób wypowiedziała się Joanna Horodyńska? O Joannie Moro. Czy zasłużyła na takie słowa?

Joanna Horodyńska, nie zostawiła suchej nitki na serialowej Annie German. Na łamach "Party" oberwało się jej za szary garnitur z imprezy Osobowości i Sukcesy Roku.

Poszukiwania dobrej stylizacji trwają nadal. Przetrzepano showroomy, butiki, centra handlowe, atelier projektantów i nic. Wielkie nic! Wieje nudą i taniością. Na miejscu Joanny niekoniecznie próbowałabym hitów sezonu, bo trzeba umieć je nosić, a nie tylko udawać, że się umie. A tak torebka wygląda, jakby była kawałkiem zderzaka podniesionym z ziemi. Joanna to trudny przypadek, kto się nim zajmie i osiągnie sukces - będzie geniuszem - napisała Horodyńska w swojej rubryce w "Party".

Joanna Moro Kapif

Było aż tak źle? Może Joanna Moro powinna uczyć się od autorytetów?

Joanna Horodyńska, obciachowe zdjęcia gwiazd KAPIF

Joanna Horodyńska. Kapif

PHOTO:VIPHOTO/EAST NEWS 23.03.2014 WARSZAWA WE LOVE SPRING WE LOVE FASHION W PLACU UNII N/Z: JOANNA HORODYNSKA EAST NEWS/VIPHOTO

karo

Uważasz, że kreacja Joanny Moro była aż tak słaba?
Więcej o:
Komentarze (6)
"Wielkie nic! Wieje nudą i taniością". Joannie Moro dostało się od...
Zaloguj się
 • agathe5

  Oceniono 38 razy 34

  Ta cala Horodynska niech czasem popatrzy na siebie bo wyglada jak ufo.

 • morgana50

  Oceniono 20 razy 14

  mnie się wydawało, że krytyk modowy a zarazem "ikona mody" zanim zacznie krytykować innych, sama pokaże, co i jak nosić - szczególnie na ściankach !!! i co mamy w 'wykonaniu' Horodysi?!? DRESY !!! w różnych postaciach, nawet z dresowymi bermudami !!! to może buty ładne pokaże ?!? NIE, ostatnio mocno lansuje się w białych ochydkach z czubami w szpic - kiedyś śmiałyśmy się, że to żałoba po utraconym dziewictwie, tym bardziej, że czubki butów takie fallusowate są !!!

 • forfiter_jr

  Oceniono 17 razy 7

  Znowu ona? Według redakcji najwyraźniej dzień bez Moro byłby dniem straconym.

 • koja

  Oceniono 14 razy 4

  No faktycznie Moro nie wygląda dobrze. Wygląda jak urzędniczka.

 • ja01

  Oceniono 20 razy 2

  Ja pier*ole !! Znowu pokazujecie tą Moro, jest tak irytująca że patrzeć na nią nie mogę

 • Kamcia Kamyk

  Oceniono 21 razy 1

  Moro jest fatalna, nie potrafi się ubrać ale najgorsze jest w niej to, ze gwiazdorzy. Idz do domu, a plotek chyba ją faworyzuje, bo o nikim nie pisze tylko o tej babie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX