Tori Spelling we łzach pierwszy raz o zdradzie męża: Nigdy nie mogłam dać mu wystarczająco dużo seksu

Tori Spelling pierwszy raz o zdradzie męża.
Tori Spelling o zdradzie męża Najnowsze reality show serialowej Donny Martin z "Beverly Hills 90210" Tori Spelling opowiewdziała o zdradzie męża w najnowszym reality show serialowej Donny Martin z "Beverly Hills 90210". "Nigdy nie mogłam dać mu wystarczająco dużo seksu. Nigdy nie będzie dość zadowolony ze mnie" - te słowa wypowiedziała zalana łzami Tori Spelling w najnowszym reality show o jej życiu "Tru Tori". Po raz pierwszy serialowa Donna zabrała głos w sprawie zdrady męża, Deana McDermotta. Tori Spelling i Dean McDermott są małżeństwem od 2006 roku. Mają czworo dzieci: Liama Aarona McDermotta (7 lat), córki - Stellę Doreen McDermott (6 lat) i Hattie Margaret (3 lata) oraz syna Finna Daveya (2 lata). Uchodzili od zawsze za bardzo szczęśliwą parę, która zawsze z problemów wychodziła obronną ręką. Okazało się jednak, że wizerunek, jaki starali się kreować w kolejnych sezonach swojego reality show, mocno odbiegał od ideału. W grudniu 2013 UsWeekly podało, że ich małżeństwo jest w poważnym kryzysie. Miały to potwierdzać relacje 28-letniej Emily Goodhand, która twierdziła, że o 20 lat starszy aktor zdradził z nią swoją żonę. Przebywał wówczas w Kanadzie, gdzie promował swój serial "Chopped Canada". W trakcie suto zakrapianego alkoholem wieczoru w klubie Pravda Vodka House w Toronto, Goodhand została przedstawiona McDermottowi i od razu doszło między nimi do flirtu. Mówił mi, że jestem piękna - relacjonowała wieczór 28-latka w UsWeekly. - Był czarujący. Flirtowaliśmy. Wydawał się miłym gościem. Wzbudził moje zaufanie, bo się przede mną otworzył. Opowiadał o swojej rodzinie i dzieciach. Twierdził, że Tori i on od dłuższego czasu są już 'białym małżeństwem'. Uwierzyłam mu. Po kilku godzinach zabawy w klubie McDermott miał zaprosić Goodhand do hotelu Fairmont Royal York, gdzie doszło między nimi do zbliżenia. Gdy Goodhand ujawniła kulisy grudniowej nocy, Spelling miała się załamać. Mocno schudła. Żadne z nich jednak nie chciało komentować sprawy aż do teraz. W spocie promującym najnowsze reality show serialowej Donny Martin z "Beverly Hills 90210" widzimy siedząco na kanapie parę, która rozmawia o, największym w historii ich małżeństwa, kryzysie. To był mój najgorszy koszmar, zdradziłem żonę - mówił McDermott. - Nie kontrolowałem się. Seks był ucieczką, tak samo jak alkohol i narkotyki. Byłam wściekła - mówiła zalana łzami Spelling. - Nigdy nie mogłam dać mu wystarczająco dużo seksu. Nigdy nie będzie dość zadowolony ze mnie. Nie zasługuję na ciebie.

"Nigdy nie mogłam dać mu wystarczająco dużo seksu. Nigdy nie będzie dość zadowolony ze mnie" - te słowa wypowiedziała zalana łzami Tori Spelling  w najnowszym reality show o jej życiu "Tru Tori". Po raz pierwszy serialowa Donna zabrała głos w sprawie zdrady męża, Deana McDermotta.

Tori Spelling i Dean McDermott są małżeństwem od 2006 roku. Mają czworo dzieci: Liama Aarona McDermotta (7 lat), córki - Stellę Doreen McDermott (6 lat) i Hattie Margaret (3 lata) oraz syna Finna Daveya (2 lata). Uchodzili od zawsze za bardzo szczęśliwą parę, która zawsze z problemów wychodziła obronną ręką. Okazało się jednak, że wizerunek, jaki starali się kreować w kolejnych sezonach swojego reality show, mocno odbiegał od ideału.

Tori Spelling i jej dzieci Liam Aaron McDermott, córki - Stella Doreen McDermott i Hattie Margaret oraz syn Finna DaveyaBILLY BENNIGHT / PR PHOTOS/Billy Bennight / PR Photos

Tori Spelling i Dean McDermottANDREW EVANS / PR PHOTOS/Andrew Evans / PR Photos

W grudniu 2013 UsWeekly podało, że ich małżeństwo jest w poważnym kryzysie. Miały to potwierdzać relacje 28-letniej Emily Goodhand, która twierdziła, że o 20 lat starszy aktor zdradził z nią swoją żonę. Przebywał wówczas w Kanadzie, gdzie promował swój serial "Chopped Canada". W trakcie suto zakrapianego alkoholem wieczoru w klubie Pravda Vodka House w Toronto, Goodhand została przedstawiona McDermottowi i od razu doszło między nimi do flirtu.

Mówił mi, że jestem piękna - relacjonowała wieczór 28-latka w UsWeekly. - Był czarujący. Flirtowaliśmy. Wydawał się miłym gościem. Wzbudził moje zaufanie, bo się przede mną otworzył. Opowiadał o swojej rodzinie i dzieciach. Twierdził, że Tori i on od dłuższego czasu są już 'białym małżeństwem'. Uwierzyłam mu.

Po kilku godzinach zabawy w klubie McDermott miał zaprosić Goodhand do hotelu Fairmont Royal York, gdzie doszło między nimi do zbliżenia.

Tori Spelling, Dean McDermottUsWeekly

Gdy Goodhand ujawniła kulisy grudniowej nocy, Spelling miała się załamać. Mocno schudła. Żadne z nich jednak nie chciało komentować sprawy aż do teraz. W spocie promującym najnowsze reality show serialowej Donny Martin z "Beverly Hills 90210" widzimy siedząco na kanapie parę, która rozmawia o, największym w historii ich małżeństwa, kryzysie.

To był mój najgorszy koszmar, zdradziłem żonę - mówił McDermott. - Nie kontrolowałem się. Seks był ucieczką, tak samo jak alkohol i narkotyki.
Byłam wściekła - mówiła zalana łzami Spelling. - Nigdy nie mogłam dać mu wystarczająco dużo seksu. Nigdy nie będzie dość zadowolony ze mnie. Nie zasługuję na ciebie.

Tori Seplling w 'True Tori'Screen z Lifetime TV

Dean McDermottScreen z Screen z Lifetime TV

Premiera 1 z 6 odcinków show Spelling już 22 kwietnia.

karo