Niby zwykła wizyta Miley u fryzjera, ale nie możemy uwierzyć w to, co zobaczyliśmy

Wciąż szokuje?
Miley Cyrus u fryzjera. Znów szokuje Co zrobiła? Miley Cyrus wrzuciła na Instagram roznegliżowane zdjęcia, która przedstawiają ją podczas wizyty fryzjera u niej w domu Ona chyba nigdy nie przestanie. Miley Cyrus na Instagramie wielokrotnie chwaliła się już roznegliżowanymi fotkami. Te, które wrzuciła do sieci ostatnio, są jednak wyjątkowe. Nie zrobiła ich bowiem leżąc w łóżku czy na basenowym leżaku, ale podczas wizyty u fryzjera. W zasadzie podczas wizyty fryzjera u niej. Kontrowersje Miley wychodzą nam już bokiem i powoli się nimi nudzimy. Możliwe, że podzieli los Lady Gagi, która teraz, nawet dając na siebie zwymiotować, nie wzbudza już zbyt wielkich emocji.

Miley Cyrus nie przestaje pracować na tytuł najbardziej kontrowersyjnej gwiazdy tych czasów. Rozbiera się już nie tylko na sesjach zdjęciowych i koncertach, ale także... podczas wizyty u fryzjera.

Ona chyba nigdy nie przestanie. Miley Cyrus na Instagramie wielokrotnie chwaliła się już roznegliżowanymi fotkami. Te, które wrzuciła do sieci ostatnio, są jednak wyjątkowe. Nie zrobiła ich bowiem leżąc w łóżku czy na basenowym leżaku, ale podczas wizyty u fryzjera. W zasadzie podczas wizyty fryzjera u niej.

Miley CyrusInstagram.com

Miley CyrusInstagram.com

Kontrowersje Miley wychodzą nam już bokiem i powoli się nimi nudzimy. Myślicie, że może podzielić los Lady Gagi, która teraz, nawet dając na siebie zwymiotować (Zobacz: Tylko dla osób o mocnych nerwach. Lady Gaga pozwoliła na siebie ZWYMIOTOWAĆ!), nie wzbudza już zbyt wielkich emocji?

aga