Nie możemy przestać oglądać! Widzieliście kiedyś, jak tańczy Leonardo DiCaprio?

Ten mężczyzna, którego miękkie ruchy tak zaszokowały autorkę filmu to Leonardo DiCaprio. Z takimi umiejętnościami raczej nie zawojowałby "Tańca z gwiazdami"!

W internecie furorę robi kilkunastosekundowy film z festiwalu muzycznego Coachella, na którym ktoś nagrał tańczącego Leonardo DiCaprio. Aktor naprawdę dał czadu! Bez najmniejszego skrępowania wyginał śmiało ciało w rytm muzyki zespołu MGMT i nic sobie nie robił z reakcji otoczenia. W trakcie tańca był co prawda zamaskowany, ale czujni internauci nie dali się zwieść. Tym bardziej, że wcześniej chodził bez maski na twarzy, dzięki czemu wszyscy mogli go potem rozpoznać po ubraniu, o charakterystycznych ruchach i gestach nie wspominając. Maskowanie się jest zresztą charakterystyczne dla aktora, który bardzo nie lubi być rozpoznawany. Czujnych internautów jednak nic nie zwiedzie i dzięki nim tańczący Leonardo DiCaprio jest dzisiaj hitem internetu.

Leonardo DiCaprioScreen z Twitter.com

Leonardo DiCaprio to świetny aktor i raczej kiepski tancerz. Jego wyczyny pod sceną już stały się przedmiotem radosnej twórczości internautów, którzy stworzyli masę gifów z udziałem aktora.

Internauci przypomnieli również taneczne wyczyny Leonardo DiCaprio z filmu "Wilk z Wall Street".

Nie wszyscy internauci beztrosko uwierzyli w to, że podrygujący przed sceną mężczyzna to Leonardo DiCaprio.

To najgorszy dowód, jaki kiedykolwiek widziałem - narzekał jeden.
Fake, to nie Leo - dodaje inny.

Leonardo DiCaprioScreen z Youtube.com

Leonardo DiCaprioScreen z Youtube.com

Nikt na poważnie jednak nie wątpi, że taneczne pląsy pod sceną są udziałem Leonardo DiCaprio. Zobaczcie najnowszy film, w którym zagrał główną rolę!alex