To najdziwniejsza plotka tygodnia. Brad i Angelina: Pokażą dzieciom, jak czerpać z tego przyjemność

Ich dzieci to "małe brudasy".
Najdziwniejsza plotka tygodnia Brad i Angelina pokażą dzieciom, jak czerpać przyjemność z palenia marihuany? Angelina Jolie i Brad Pitt trafili na okładkę magazynu "Star". Na tapecie - ich podobno liberalne podejście do wychowania szóstki swoich dzieci. Angelina Jolie i Brad Pitt trafili na okładkę magazynu "Star". Na tapecie - ich podobno liberalne podejście do wychowania szóstki swoich dzieci. W gazecie czytamy, że para zamierza... nauczyć je palić marihuanę. Magazyn "Star" opisuje metody wychowawcze Angeliny Jolie i Brada Pitta. Zdaniem redaktorów tabloidu, para zamierza w przyszłości nauczyć dzieci, jak palić marihuanę. Podobno już teraz nie krępują się sami tego robić przy nich. Czekają, aż będą pełnoletnie. Pokażą im też, jak czerpać z tego przyjemność - podaje informator gazety. Według, oczywiście anonimowych, informatorów magazynu, brak kontroli ze strony rodziców przekłada się na zachowanie dzieci. Biegają po domu i krzyczą całymi dniami i nocami. Na dodatek są bardzo niegrzeczne. Śmiecą, zostawiają wszędzie zabawki i ubrania, a pomoc domowa musi to wszystko zbierać - czytamy na Celebitchy.com Cała gromada ma sztab osób, który zajmuje się nimi na co dzień. Sześć niań w dzień i dwie w nocy oraz całą grupa ochroniarzy. To według magazynu absolutne minimum dla dzieci gwiazdorskiej pary. Mimo to potomstwo Angeliny i Brada przysparza swoim opiekunom sporo kłopotów. Do tego dochodzi jeszcze rzekomo wyjątkowo wredny charakter pani domu. Angie jest mściwa. Nie znosi Jennifer Aniston. Zachowuje się jak hipiska. Lubi papierosy i marihuanę a jej dzieci to małe brudasy. Na pewno kiedyś z nimi zapali - twierdzi informator gazety. Według tabloidu "mściwa Angelina", kiedy nie pali jointów, rozładowuje stres wkładając głowę do umywalki. Bierze kąpiel i krzyczy pod wodą lub po prostu zanurza twarz w umywalce z wodą i krzyczy. To przynosi jej ulgę.

Angelina Jolie i Brad Pitt trafili na okładkę magazynu "Star". Na tapecie - ich podobno liberalne podejście do wychowania szóstki swoich dzieci.  W gazecie czytamy, że para zamierza... nauczyć je palić marihuanę.

Magazyn "Star" opisuje metody wychowawcze Angeliny Jolie i Brada Pitta. Zdaniem redaktorów tabloidu, para zamierza w przyszłości nauczyć dzieci, jak palić marihuanę. Podobno już teraz nie krępują się sami tego robić przy nich.

Czekają aż będą pełnoletnie. Pokażą im też, jak czerpać z tego przyjemność - podaje informator gazety.

Według, oczywiście anonimowych, informatorów magazynu, brak kontroli ze strony rodziców przekłada się na zachowanie dzieci.

Biegają po domu i krzyczą całymi dniami i nocami. Na dodatek są bardzo niegrzeczne. Śmiecą, zostawiają wszędzie zabawki i ubrania, a pomoc domowa musi to wszystko zbierać - czytamy na Celebitchy.com

Jolie PittStar

Cała gromada ma sztab osób, który zajmuje się nimi na co dzień. Sześć niań w dzień i dwie w nocy oraz całą grupa ochroniarzy. To według magazynu absolutne minimum dla dzieci gwiazdorskiej pary. Mimo to potomstwo Angeliny i Brada przysparza swoim opiekunom sporo kłopotów. Do tego dochodzi jeszcze rzekomo wyjątkowo wredny charakter pani domu.

Angie jest mściwa. Nie znosi Jennifer Aniston. Zachowuje się jak hipiska. Lubi papierosy i marihuanę a jej dzieci to małe brudasy. Na pewno kiedyś z nimi zapali - twierdzi informator gazety.

Według tabloidu "mściwa Angelina", kiedy nie pali jointów, rozładowuje stres wkładając głowę do umywalki.

Bierze kąpiel i krzyczy pod wodą lub po prostu zanurza twarz w umywalce z wodą i krzyczy. To przynosi jej ulgę.

Angelina Jolie z dziećmiFot. East News

Angelina Jolie, Brad Pitt, dzieci gwiazdKVS/ANDRADE, PACIFICCOASTNEWS.COM/EAST NEWS/KVS/Andrade, PacificCoastNews.com

Peer