Magdalena Frąckowiak zdradziła, jak dba o urodę: Bardzo dobrze na nawilżenie skóry wpływają...

Supermodelka dba o zdrową cerę.
Jak Magdalena Frąckowiak dba o urodę Zachwyca świeżym i naturalnym wyglądem. Właśnie wyjaśniła, jak to robi. Magdalena Frąckowiak w "Dzień dobry TVN" zdradziła sekret dbania o urodę. Okazuje się, że modelka jest fanką wszelakich tłuszczy. Nie rezygnuje też z białka. Supermodelka zachwyca świeżym i naturalnym wyglądem. Właśnie wyjaśniła, jak to robi. Magdalena Frąckowiak w rozmowie w "Dzień dobry TVN" zdradziła sekret dbania o urodę. Okazuje się, że, wbrew obiegowej opinii, modelka jest fanką wszelakich tłuszczy. - Ostatnio odkryłam moc żeń szenia. Naprawdę stawia na nogi, bardzo wzmacnia. A także tran. Wszystkie najróżniejszego rodzaju tłuszcze bardzo dobrze wpływają na nawilżenie skóry, na nawilżenie włosów, paznokci - zdradziła w "DD TVN". Modelka nie rezygnuje też z białka. Już teraz dba o to, by uchronić się od zmarszczek. - Ale też polecam kolagen, tabletki kolagenu, do jedzenia - wyjaśniła. Frąckowiak dba także o kondycję. Przy okazji pochwaliła się znajomością z inną supermodelką. - Jeśli chodzi o lifestyle, to ostatnio dużo ćwiczę, na początku biegałam, jogging, pilates. Ale zauważyłam, że ostatnio podoba mi się boks. Rozmawiałam z Adrianą Limą, która trenuje boks przez dłuższy czas i może spróbuję - wyjaśniła. Trzeba przyznać, że starania Frąckowiak nie idą na marne. Ślicznie wygląda zarówno na wybiegu, jak i bez makijażu. Niedawno pochwaliła się zdjęciem na Instagramie, na którym pozuje bez make-upu.

Supermodelka zachwyca świeżym i naturalnym wyglądem. Właśnie wyjaśniła, jak to robi.

Magdalena Frąckowiak w rozmowie w "Dzień dobry TVN" zdradziła sekret dbania o urodę. Okazuje się, że, wbrew obiegowej opinii, modelka jest fanką wszelakich tłuszczy.

Ostatnio odkryłam moc żeń szenia. Naprawdę stawia na nogi, bardzo wzmacnia. A także tran. Wszystkie najróżniejszego rodzaju tłuszcze bardzo dobrze wpływają na nawilżenie skóry, na nawilżenie włosów, paznokci - zdradziła w "DD TVN".

Modelka nie rezygnuje też z białka. Już teraz dba o to, by uchronić się od zmarszczek.

Ale też polecam kolagen, tabletki kolagenu, do jedzenia - wyjaśniła.

Magdalena Frąckowiak Kapif

Frąckowiak dba także o kondycję. Przy okazji pochwaliła się znajomością z inną supermodelką.

Jeśli chodzi o lifestyle, to ostatnio dużo ćwiczę, na początku biegałam, jogging, pilates. Ale zauważyłam, że ostatnio podoba mi się boks. Rozmawiałam z Adrianą Limą, która trenuje boks przez dłuższy czas i może spróbuję - wyjaśniła.

Trzeba przyznać, że starania Frąckowiak nie idą na marne. Ślicznie wygląda zarówno na wybiegu, jak i bez makijażu. Niedawno pochwaliła się zdjęciem na Instagramie, na którym pozuje bez make-upu.

Magdalena Frąckowiak Instagram.com/frackowiakmagdalena

Magdalena Frąckowiak Kapif

Vic