Była żona skarży się na Ibisza na Facebooku. "Pomożesz mi z tym drewnem? A on..."

Nie jest w stanie samodzielnie utrzymać syna.
Była żona skarży się na Ibisza na FB Nie pomógł w pracach domowych, bo był w garniturze i nie chciał się pobrudzić. Facebook najlepszym miejscem do rozstrzygania sporów z byłym mężem? Anna Nowak-Ibisz poskarżyła się tam na Krzysztofa Ibisza, że nie pomógł jej nosić drewna. Facebook najlepszym miejscem do rozstrzygania sporów z byłym mężem? Na profilu Anny Nowak-Ibisz pojawił się interesujący wpis dotyczący Krzysztofa Ibisza. Anna Nowak-Ibisz opisała na Facebooku, jak wyglądało jej niedawne spotkanie z byłym mężem. Nie przebierała w słowach: "Targam taczki z drewnem, szpadel odstawiłam na bok, aż tu na podjazd wjeżdża samochód. Tata dziecka w odwiedziny wpadł, mówię więc: super, że jesteś, mam prośbę, pomożesz mi z tym drewnem? Ja już tyle taczek nawiozłam, z sił opadam. W domu bez kominka zimno, dziecko chore trzeba dogrzewać. Odpowiedź padła szybciej niż zdążyłam zapytać i pożałować tego. 'Nie będę pomagał w pracach domowych, poza tym jestem w garniturze, nie chcę się pobrudzić. Nakładaj mniejsze porcje na taczki.'" Anna Nowak-Ibisz i Krzysztof Ibisz byli małżeństwem od 2005 roku. Kiedy 4 lata temu zdecydowali się na rozwód, wszystko przebiegło ugodowo. Mimo rozstania spędzali ze sobą dużo czasu. Zdarzało się, że bywali razem na wakacjach czy imprezach. Od pewnego czasu podobno nie dogadują się w sprawie alimentów. - Krzysztof zaproponował Ani, że będzie płacił nieco ponad 2 tys. zł - zdradziła w "Na żywo" osoba z otoczenia gwiazdora. Tygodnik podaje, że wcześniej płacił więcej - podobno 9 tysięcy złotych. Jego była żona rzekomo nie zgadza się na mniejszą kwotę. Ania nie przyjmuje tego do wiadomości. Uważa, że jako samotna matka, utrzymująca się z prowadzenia jednego programu, nie jest w stanie samodzielnie utrzymać syna. A chciałaby zapewnić mu wszystko, co najlepsze: znakomitą edukację, naukę języków obcych, ciekawe wakacje - czytamy w "Na żywo".

Facebook najlepszym miejscem do rozstrzygania sporów z byłym mężem? Na profilu Anny Nowak-Ibisz pojawił się interesujący wpis dotyczący Krzysztofa Ibisza.

Anna Nowak-Ibisz opisała na Facebooku, jak wyglądało jej niedawne spotkanie z byłym mężem. Nie przebierała w słowach:

Targam taczki z drewnem, szpadel odstawiłam na bok, aż tu na podjazd wjeżdża samochód.
Tata dziecka w odwiedziny wpadł, mówię więc: super, że jesteś, mam prośbę, pomożesz mi z tym drewnem? Ja już tyle taczek nawiozłam, z sił opadam. W domu bez kominka zimno, dziecko chore trzeba dogrzewać. Odpowiedź padła szybciej niż zdążyłam zapytać i pożałować tego. "Nie będę pomagał w pracach domowych, poza tym jestem w garniturze, nie chcę się pobrudzić. Nakładaj mniejsze porcje na taczki."

Anna Nowa-Ibisz, Krzysztof IbiszKAPiF

Anna Nowak-Ibisz i Krzysztof Ibisz byli małżeństwem od 2005 roku. Kiedy 4 lata temu zdecydowali się na rozwód, wszystko przebiegło ugodowo. Mimo rozstania spędzali ze sobą dużo czasu. Zdarzało się, że bywali razem na wakacjach czy imprezach. Od pewnego czasu podobno nie dogadują się w sprawie alimentów.

Krzysztof zaproponował Ani, że będzie płacił nieco ponad 2 tys. zł - zdradziła w "Na żywo" osoba z otoczenia gwiazdora.

Tygodnik podaje, że wcześniej płacił więcej - podobno 9 tysięcy złotych. Jego była żona rzekomo nie zgadza się na mniejszą kwotę.

Ania nie przyjmuje tego do wiadomości. Uważa, że jako samotna matka, utrzymująca się z prowadzenia jednego programu, nie jest w stanie samodzielnie utrzymać syna. A chciałaby zapewnić mu wszystko, co najlepsze: znakomitą edukację, naukę języków obcych, ciekawe wakacje - czytamy w "Na żywo".

Anna, po rozstaniu zapewniała, że wybaczyła byłemu mężowi i stara się zrobić wszystko, by jej dziecko miało oboje rodziców. Ale jak informuje gazeta, zaczęła zwierzać się przyjaciołom, że nadal ma żal do Krzysztofa.

To przez Krzysztofa Ania jest teraz w trudnej sytuacji. Dla niego rzuciła karierę w Niemczech, a była tam gwiazdą seriali i przeniosła się do Polski. Uwierzyła, że młodzieńcza miłość, która zrodziła się między nimi na warsztatach aktorskich Haliny i Jana Machulskich, a którą odnaleźli na nowo jako dorośli ludzie, przetrwa całe życie. A tymczasem czas prysł szybko. W sercu Ani tkwi wciąż zadra - dodaje znajoma Anny.

Anna Nowak-IbiszKapif

Krzysztof IbiszWBF

PeeR

Więcej o:
Komentarze (15)
Była żona skarży się na Ibisza na Facebooku. "Pomożesz mi z tym drewnem? A on..."
Zaloguj się
 • Aneta Spirydon

  Oceniono 161 razy 143

  dorosła kobieta a przez facebook-a rozwiązuje spory z byłym mężem, śmieszna jest

 • kol.3

  Oceniono 110 razy 100

  Nie wiem jakim cudem wychowałam dziecko za mniejsze pieniądze i wyszło na ludzi.

 • forfiter_jr

  Oceniono 111 razy 89

  No w garniaku drewna się nie nosi :D:D:D
  Na poważnie - Krzyś nie może szaleć z alimentami, bo musi mieć na opłacanie swojego przedszkola. No i na zabawki.

 • xxdiva

  Oceniono 72 razy 66

  "Uważa, że jako samotna matka, utrzymująca się z prowadzenia jednego programu, nie jest w stanie samodzielnie utrzymać syna." - moja matka zarabia średnią krajową + marne 700zł alimentów na dwoje dzieci i jakoś daje radę.

 • smith81

  Oceniono 102 razy 64

  kobieto. nie współczuję ci ani troszkę....być żoną Ibisza? wstyd do końca życia. sorry. taka prawda.

 • babsko

  Oceniono 76 razy 54

  Jakim typem czlowierka jest Ibisz to dla kazdego srednio rozgarnietego widza jest oczywiste iemniej pani nie byla mala dziewczynka kiedy zza niego wychodzila, obwinianie o to ze nie widzialy galy co braly jest takie sobie.
  Poddobnie jak oczekiwanie ze bedzie sobie wygodnie zyla a alimenty na dziecko zamiast poderwac doopcie do roboty nie swiadczy oniej najlepiej.

 • Łukasz Cichy

  Oceniono 89 razy 47

  Szkoda mi faceta, trafił na kobietę która nie umie rozwiązać problemu jaki ich dotkną w bardziej inteligenty sposób, prać stare brudy na fb to szczyt mądrości, nie ma nic na swoją obronę wiec atakuje jak może, Pani Anno niech się Pani w końcu weźmie za prace, ludzie mają mniejsze dochody i więcej dzieci i sobie świetnie radzą, a ty nagle 7 tyś, ma nie wystarczyć na utrzymanie dziecka, każdy by tak chciał za nic dostawać dużo kasy,

 • dziwne

  Oceniono 37 razy 35

  Mają dziecko z Minecrafta?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX