Najlepszy moment gali MTV! Zac Efron nie chciał pokazać "uhonorowanej" nagrodą klaty, więc pomogła mu w tym Rita Ora

Możemy patrzeć na TO bez końca.

Zapamiętaliście go, jako bożyszcze nastolatek z "High School Musical"? Te czasy dawno minęły... Dziś Zac Efron to prawdziwy mężczyzna, a na jego widok nie mdleją już gimnazjalistki, ale dorosłe kobiety!

Zac Efron został nominowany do nagrody MTV Movie Awards 2014 w kategorii Najlepszy występ bez koszulki. Zmierzył się m.in. z Jennifer Aniston i Leonardo DiCaprio. Nie miał jednak sobie równych. Na scenę wywołały go Jessica Alba i Rita Ora.

Zdejmij koszulkę! - krzyczała piosenkarka, a wtórowała jej cała damska część publiczności.

Efron wyglądał jednak na nieco zawstydzonego. Rozpoczął swoją mowę i dziękował za oddane głosy, ani myśląc o rozbieraniu się. Pomogła mu w tym więc Rita Ora. Piosenkarka podeszła i rozerwała guziki jego koszuli.

A co na to Efron? W myśl zasady "co się stało, to się nie odstanie" poszedł na całego. Odłożył mikrofon i Złoty Popcorn i zdjął z siebie rozpiętą wcześniej koszulę. Prężył muskuły i zbierał oklaski oraz piski podekscytowanych fanek.

Zac EfronREUTERS/LUCY NICHOLSON

Zac Efron, Rita Ora i Jessica AlbaREUTERS/LUCY NICHOLSON

Internauci już ogłosili ten moment najważniejszym na całej gali. My jesteśmy zachwyceni, a Wy?

Zobacz też:

MTV Movie Awards 2014. Rihanna pokazała nogi, Rita Ora dekolt, Jessica Alba brzuch. Najlepsze kreacje z czerwonego dywanu

MTV Movie Awards 2014. Złote Popcorny dla Jareda Leto oraz Vina Diesela i Paula Walkera. Kto jeszcze dostał statuetkę?

aga