Monika Mrozowska JEST W CIĄŻY!

Kto jest ojcem?
Monika Mrozowska jest w ciąży Magazyn "Party" informuje, że aktorka oczekuje trzeciego dziecka. "Party" informuje, że Monika Mrozowska oczekuje trzeciego dziecka. Aktorka ma już dwie córki z Maciejem Szaciłło. Teraz ojcem dziecka jest Sebastian Jaworski. Baby boom trwa w najlepsze! Tym razem mamą zostanie Monika Mrozowska - informuje magazyn "Party". Aktorka ma już dwie córki ze związku z Maciejem Szaciłło, z którym rozwiodła się w 2012 roku. Jej były mąż ułożył sobie życie na nowo, okazuje się, że Mrozowska również nie jest sama. Ojcem dziecka jest Sebastian Jaworski, operator filmowy i telewizyjny. Do tej pory para nie planowała legalizacji swojego związku. - To nieprawda, że zaręczyliśmy się z Moniką. Nie mam pojęcia, kto jest źródłem tych plotek, ponieważ na razie nie mamy ślubu w planach - powiedział Jaworski w rozmowie z "Twoim Imperium".

Magazyn "Party" informuje, że Monika Mrozowska oczekuje trzeciego dziecka. Kto jest ojcem?

Baby boom trwa w najlepsze! Tym razem mamą zostanie Monika Mrozowska. Aktorka ma już dwie córki - 10-letnią Karolinę i 4-letnią Jagodę ze związku z Maciejem Szaciłło, z którym rozwiodła się w 2012 roku. Jej były mąż ułożył sobie życie na nowo (Zobacz: Nowa para w polskim show-biznesie: Ona schudła dzięki niemu aż 20 kilo, a on dzięki niej zapomniał o byłej żonie), okazuje się, że Mrozowska również nie jest sama. Ojcem dziecka jest Sebastian Jaworski, operator filmowy i telewizyjny. Do tej pory para nie planowała legalizacji swojego związku.

To prawda, zaczynam właśnie trzeci trymestr - powiedziała w rozmowie z  "Party". - Śmieję się, że maluszek pewnie przykleił się do kręgosłupa, dlatego jeszcze nie widać brzucha. Nie planujemy ani zaręczyn, ani ślubu. Jest nam dobrze tak, jak jest. Mam już za sobą ślub i wesele. Kolejne nie są mi potrzebne do szczęścia. Nic więcej nie powiem.

Mrozowska i Jaworski poznali się 2 lata temu przy okazji zdjęć do projektu edukacyjnego dla maturzystów, a nie w trakcie nagrania w "DD TVN", jak plotkowało się wcześniej.

Zamienili ze sobą kilka zdań i od razu poczuli, jakby znali się od lat. Kilka miesięcy później zakochali się w sobie - czytamy w "Party".

Małżeństwo Mrozowskiej już wtedy przechodziło kryzys. Teraz aktorka buduje sobie życie na nowo. Na początku roku razem z córkami zamieszkała u nowego partnera. Mrozowska jeszcze nie wie, czy urodzi dziewczynkę cz chłopczyka. Ciąża nie była planowana.

Dla Moniki ciąża była zaskoczeniem. Aktorka nie planowała mieć w najbliższej przyszłości dzieci, dlatego wszystkie ubrania córek oddała swoim przyjaciołom - czytamy w "Party".

Jankowski ma świetny kontakt z córkami aktorki.

Sebastian świetnie organizuje jej córkom wolny czas. Pomaga im w lekcjach, czyta bajki - zachwalał znajomy pary.

Party Party

Party Party

aga