MTV Movie Awards 2014. Mila Kunis odbiera nagrodę, ale wszyscy patrzą tylko na jej brzuch. Zaokrągliła się i pokazała...

Czy naprawdę jest w ciąży?

Informacje o jej zaręczynach z Ashtonem Kutcherem i ciąży są ostatnio w zagranicznej prasie kolorowej tematem numer jeden. Na gali rozdania nagród Mila Kunis potwierdziła te doniesienia. Nie dosłownie, ale pokazała...

Na niedzielnej gali MTV Movie Awards wszyscy czekali właśnie na nią. Każdy chciał bowiem zobaczyć zaokrąglony brzuch i sprawdzić, czy plotki o jej ciąży rzeczywiście są prawdą. Kiedy więc Mila Kunis zwyciężyła w kategorii Najlepszy Czarny Charakter za rolę Theodory w filmie "Oz Wielki i Potężny" i odbierała swoją nagrodę, oczy widowni skierowane były właśnie na ciążowe krągłości. Aktorka chciała skryć je pod luźną sukienką, ale to na nic. Brzuszek wyraźnie odznaczał się.

Mila KunisREUTERS/DANNY MOLOSHOK

Mila KunisREUTERS/DANNY MOLOSHOK

Kunis nie kryła satysfakcji z nagrody.

Marzyłam o tym od 12. lat, właśnie spełniliście moje marzenie. To jak do tej pory najfajniejsza nagroda. Właśnie zdałam sobie sprawę, że byłam jedyną kobietą nominowaną w tej kategorii i wygrałam! - powiedziała odbierając statuetkę z rąk Jareda Leto.

Brzuszek skryty pod "małą czarną" odznaczał się, ale nie tylko on lekko już się zmienił. Widać, że aktorka zaokrągliła się również na twarzy. Co więcej, Mila pojawiła się na imprezie w pierścionku zaręczynowym! Teraz nikt nie ma już chyba najmniejszych wątpliwości.

Mila KunisReuters

Mila KunisREUTERS/LUCY NICHOLSON

aga