Policjant dla "The Sun": Peaches Geldof została znaleziona martwa z synkiem u boku

Przy martwej Peaches Geldof znaleziono jej 11-miesięcznego synka Phaedrę - poinformował portal "The Sun".

Peaches Geldof, córka znanego muzyka rockowego Boba Geldofa, została w poniedziałek znaleziona martwa w swoim domu we Wrotham w hrabstwie Kent. Według portalu "The Sun", przy ciele znaleziono policja znalazła jej 11-miesięcznego synka Phaedrę.

Syn Peaches Geldof został znaleziony obok ciała matki po tym, jak jej mąż podniósł alarm, że nie odbiera telefonu - czytamy tam wypowiedź policjanta.

Jej mąż, lider zespołu muzycznego S.C.U.M., zaniepokojony milczeniem żony, najpierw zadzwonił do przyjaciela, który podszedł do domu sprawdzić co się dzieje, a następnie wezwał policję. Nie wiadomo, czy dziecku nie grozi trauma.

Istnieje nadzieja, że Phaedra jest zbyt młody, żeby był świadomy tego, co się wokół niego działo. Najważniejsze, że teraz czuje się dobrze - powiedział informator portalu.

Rodzina powoli planuje już pogrzeb Peaches Geldof. Do tej pory ciało artystki znajdowało się w gestii koronera, który właśnie ogłosił, że już nie ma potrzeby dłuższego przetrzymywania go co oznacza, że badanie ciała dla potrzeb śledztwa już się zakończyło. Geldof zostanie pochowana w kościele w Kent, w tym samym, w którym wyszła w 2012 roku za mąż i w którym w 2000 roku odbył się pogrzeb jej matki, Pauli Yates.

Peaches GeldofPr Photos

alex