Monika Richardson przymierzyła suknię ślubną. Internauci: źle leży na biuście

Monika Richardson w sukni ślubnej Internauci: źle leży na biuście Jeżeli Monika Richardson przymierza suknię ślubną to wiedz, że coś się dzieje. Jednak pokazanie takiego zdjęcia w internecie oznacza poddanie się wnikliwej ocenie internautów. Ślub Moniki Richardson i Zbigniewa Zamachowskiego wydaje się być coraz bardziej realny. Zamachowski, zapytany niedawno przez Annę Wendzikowską o plany ślubne, powiedział w "DD TVN": Oczywiście, że jest takowy plan... wiosenno-letnio-jesienny. Na pewno nie zimowy. Możliwe, że plan jest bardziej wiosenno-letni, niż jesienny, ponieważ Monika Richardson już teraz wybiera suknię ślubną. Firma NU by Tokarska na swoim profilu na Facebooku opublikowała zdjęcie dziennikarki w sukni ślubnej. Dzisiaj robiliśmy przymiarkę sukni ślubnej Moniki Richardson. Na efekty końcowe trzeba jeszcze troszkę poczekać... ale praca wre - czytamy pod zdjęciem. Internauci dopatrzyli się w projekcie pewnych mankamentów. Według mnie źle leży na biuście. Kolejna internautka była bardziej konkretna. Jeżeli reszta sukni leży tak jak na biuście, to ja bym podziękowała. Przecież wygląda tak jakby Pani Monika miała rozmiar biustu co najmniej E czy G. Jeżeli jej tak samo powiększa się biodra, no to będzie koszmar. Chyba, że zdjęcie jest do bani. Były też i głosy zachwyconych internautek. Gratulacje, na pewno będzie piękna suknia! Moniś, boska boskość! Monika pięknie! Niektórzy martwili się jednak, czy pokazywanie się w sukni przed ślubem nie jest przypadkiem błędem. A to wcześniejsze pokazywanie nie przyniesie pecha? To oczywiście dopiero wstępny projekt, ma jeszcze prawo nie wyglądać perfekcyjnie. Niewykluczone, że Monika Richardson weźmie pod uwagę uwagi internautów. Być może wkrótce zobaczymy dziennikarkę w kolejnej, poprawionej kreacji.

Jeżeli Monika Richardson przymierza suknię ślubną to wiedz, że coś się dzieje. Jednak pokazanie takiego zdjęcia w internecie oznacza poddanie się wnikliwej ocenie internautów.

Ślub Moniki Richardson i Zbigniewa Zamachowskiego wydaje się być coraz bardziej realny. Zamachowski, zapytany niedawno przez Annę Wendzikowską o plany ślubne, powiedział w "DD TVN":

Oczywiście, że jest takowy plan... wiosenno-letnio-jesienny. Na pewno nie zimowy.

Możliwe, że plan jest bardziej wiosenno-letni, niż jesienny, ponieważ Monika Richardson już teraz wybiera suknię ślubną. Firma NU by Tokarska na swoim profilu na Facebooku opublikowała zdjęcie dziennikarki w sukni ślubnej.

Dzisiaj robiliśmy przymiarkę sukni ślubnej Moniki Richardson. Na efekty końcowe trzeba jeszcze troszkę poczekać... ale praca wre - czytamy pod zdjęciem.

Monika RichardsonScreen z Facebook.com

Internauci dopatrzyli się w projekcie pewnych mankamentów.

Według mnie źle leży na biuście.

Monika RichardsonScreen z Facebook.com

Kolejna internautka była bardziej konkretna.

Jeżeli reszta sukni leży tak jak na biuście, to ja bym podziękowała. Przecież wygląda tak jakby Pani Monika miała rozmiar biustu co najmniej E czy G. Jeżeli jej tak samo powiększa się biodra, no to będzie koszmar. Chyba, że zdjęcie jest do bani.

Monika RichardsonScreen z Facebook.com

Były też i głosy zachwyconych internautek.

Gratulacje, na pewno będzie piękna suknia!
Moniś, boska boskość!
Monika pięknie!

Monika RichardsonScreen z Facebook.com

Niektórzy martwili się jednak, czy pokazywanie się w sukni przed ślubem nie jest przypadkiem błędem.

A to wcześniejsze pokazywanie nie przyniesie pecha?

Monika RichardsonScreen z Facebook.com

To oczywiście dopiero wstępny projekt, ma jeszcze prawo nie wyglądać perfekcyjnie. Niewykluczone, że Monika Richardson weźmie pod uwagę uwagi internautów. Być może wkrótce zobaczymy dziennikarkę w kolejnej, poprawionej kreacji.

Monika Richardson, Zbigniew ZamachowskiWBF

alex