Była żona Urbańskiego zabiera głos PIERWSZY RAZ od rozwodu: Samodzielnie utrzymuję siebie i dzieci

Czy jest już gotowa na nowy związek?
Chmielnik o rozwodzie z Urbańskim Czy jest już gotowa na nowy związek? Julia Chmielnik opowiedziała, jak wygląda jej życie po rozwodzie z Hubertem Urbańskim. - Radzę sobie. Udaje mi się samodzielnie utrzymać, zadbać o dzieci - mówi Julia Chmielnik po raz pierwszy od czasu rozwodu z Hubertem Urbańskim opowiedziała, jak radzi sobie jako samotna mama oraz czy podoba jej się nowa praca na planie programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Julia Chmielnik od lat funkcjonowała w show-biznesie jako żona Huberta Urbańskiego. Mało kto jednak wie, że Chmielnik jest z wykształcenia nauczycielką śpiewu. To właśnie jej wiedza i doświadczenie skłoniły producentów nowego show Polsatu "Twoja twarz brzmi znajomo" do zatrudnienia jej w produkcji. Powoli jej życie układa się i zapomina o publicznym praniu brudów przez byłego męża. - Radzę sobie. Cieszę się, że udaje mi się samodzielnie utrzymać, zadbać o siebie i dzieci. Ale przyznam, że niełatwo było poradzić sobie z rzeczywistością, która na mnie spadła. Stanęłam na nogi przy pomocy bliskich i dzięki temu, że dostałam pracę, w której mogę się realizować - powiedziała w rozmowie z "Na żywo". Chmielnik nie jest jednak gotowa na nową miłość. W moje poprzednie życie rodzinne zainwestowałam bardzo dużo siebie. Trudno jest otworzyć się na nowy związek i nową relację. Ale zobaczymy. Życie pisze zaskakujące scenariusze. (...) Praca ładuje moje akumulatory. Dzięki temu moje dzieci mają radosną mamę. Z pracą w show-biznesie Chmielnik radzi sobie ostatnio dużo lepiej niż Urbański.

Julia Chmielnik po raz pierwszy od czasu rozwodu z Hubertem Urbańskim opowiedziała, jak radzi sobie jako samotna mama oraz czy podoba jej się nowa praca na planie programu "Twoja twarz brzmi znajomo".

Julia Chmielnik od lat funkcjonowała w show-biznesie jako żona Huberta Urbańskiego. Mało kto jednak wie, że Chmielnik jest z wykształcenia nauczycielką śpiewu. To właśnie jej wiedza i doświadczenie skłoniły producentów nowego show Polsatu "Twoja twarz brzmi znajomo" do zatrudnienia jej w produkcji. Powoli jej życie układa się i zapomina o publicznym praniu brudów przez byłego męża (Zobacz: Urbański o żonie: Zobaczyłem w niej Hannibala Lectera, a przed ołtarzem przyrzekała, że będzie ze mną na dobre i na złe).

Radzę sobie. Cieszę się, że udaje mi się samodzielnie utrzymać, zadbać o siebie i dzieci. Ale przyznam, że niełatwo było poradzić sobie z rzeczywistością, która na mnie spadła. Stanęłam na nogi przy pomocy bliskich i dzięki temu, że dostałam pracę, w której mogę się realizować - powiedziała w rozmowie z "Na żywo".

Chmielnik nie jest jednak gotowa na nową miłość.

W moje poprzednie życie rodzinne zainwestowałam bardzo dużo siebie. Trudno jest otworzyć się na nowy związek i nową relację. Ale zobaczymy. Życie pisze zaskakujące scenariusze. (...) Praca ładuje moje akumulatory. Dzięki temu moje dzieci mają radosną mamę.

hubert urbański, julia chmielnikKapif

Z pracą w show-biznesie Chmielnik radzi sobie ostatnio dużo lepiej niż Urbański (Zobacz: Wojewódzki o Urbańskim: Tak wygląda bankrut! Tak wygląda loser, dwukrotny rozwodnik).

aga