Anna Mucha zachwyciła się nowym "TzG". Jak myślicie, na kogo zagłosowała?

Anna Mucha uczestników.
Anna Mucha zachwyciła się nowym "Tzg" Jak myślicie, na kogo zagłosowała? Anna Mucha napisała na blogu, że po obejrzeniu ostatniego "Tańca z gwiazdami" oddała głos na Klaudię Halejcio Anna Mucha to weteranka "Tańca z gwiazdami". Razem z Rafałem Maserakiem wygrała 10. edycję show, gdy jeszcze produkował je TVN. Kilka dni temu miała okazję zobaczyć, jak wygląda program w nowej odsłonie. Była zachwycona. Aktorka dużo podróżuje po Polsce ze spektaklami. Dzięki temu ma okazję pomieszkać w miejscach, gdzie jest telewizor (w domu go nie posiada). - Czułam się trochę jak "małpa w kąpieli"- kiedy mogłam udać człeka - nuż do dzieła! Wziąwszy pilot w rękę, dalej guzik wciskać, kręcić żwawo, w lewo, prawo, z dołu, z góry... i przeskakiwałam po kanałach... za wiele zresztą nie miałam do wyboru. TVP 1, Polsat, TVN, TVP Kultura, Info. Wsio. (no dobra, był jeszcze kanał rosyjski i niemiecki i eurosport...) I muszę przyznać, że choć wpatrywałam się jak zahipnotyzowana w kolorowe, zmieniające się obrazki to ... wcale nie jestem pewna, czy chciałabym mieć TV na co dzień... owszem, siedziałam przed telewizorem zaczarowana, niemniej bardzo ucierpiały na tym moje lektury... Aktorka nadrobiła za to zaległości filmowe. Obejrzała "dwa, może trzy filmy". I... - Co oglądałam? (...) Oczywiście Taniec z Gwiazdami - łezka się w oku zakręciła - pisze na swoim blogu Mucha. - Oczywiście podziwiam taniec i lekkość (i zazdroszczę!!!) Joanny Moro i kibicuje Rafałowi, niemniej smsa wysłałam na Klaudię Halejcio, bo jestem nią zupełnie oczarowana! Co za piękna dziewczyna! Mocno trzymam kciuki gratulacje też dla Malwiny za jej kostiumy! Ach... szkoda, że mnie tam nie ma ;) potańczyło by się... Maćku Zakliczyński - jak ja za Tobą tęsknię! Pochwały od Muchy zebrał też inny show Polsatu "Twoja twarz brzmi znajomo". - Zachwycałam się Kasią Skrzynecką i Agnieszką Włodarczyk w "Twoja twarz brzmi znajomo" - kawał dobrej, aktorskiej roboty! No i wielkie brawa dla charakteryzacji! Ale przecież Wy już to wiecie! Szacun ! Rinke - baw mnie! - czytamy na blogu Muchy.

Anna Mucha to weteranka "Tańca z gwiazdami". Razem z Rafałem Maserakiem wygrała 10. edycję show, gdy jeszcze produkował je TVN. Kilka dni temu miała okazję zobaczyć, jak wygląda program w nowej odsłonie. Była zachwycona.

Aktorka dużo podróżuje po Polsce ze spektaklami. Dzięki temu ma okazję pomieszkać w miejscach, gdzie jest telewizor (w domu go nie posiada).

Czułam się trochę jak "małpa w kąpieli"-  kiedy mogłam udać człeka - nuż do dzieła! Wziąwszy pilot w rękę, dalej guzik wciskać, kręcić żwawo, w lewo, prawo, z dołu, z góry... i przeskakiwałam po kanałach... za wiele zresztą nie miałam do wyboru. TVP 1, Polsat, TVN, TVP Kultura, Info. Wsio. (no dobra, był jeszcze kanał rosyjski i niemiecki i eurosport...)

I muszę przyznać, że choć wpatrywałam się jak zahipnotyzowana w kolorowe, zmieniające się obrazki to ... wcale nie jestem pewna, czy chciałabym mieć TV na co dzień... owszem, siedziałam przed telewizorem zaczarowana, niemniej bardzo ucierpiały na tym moje lektury...

Aktorka nadrobiła za to zaległości filmowe. Obejrzała "dwa, może trzy filmy". I...

Co oglądałam? (...) Oczywiście Taniec z Gwiazdami - łezka się w oku zakręciła - pisze na swoim blogu Mucha. - Oczywiście podziwiam taniec i lekkość (i zazdroszczę!!!)  Joanny Moro i kibicuje Rafałowi, niemniej smsa wysłałam na Klaudię Halejcio, bo jestem nią zupełnie oczarowana! Co za piękna dziewczyna! Mocno trzymam kciuki  gratulacje też dla Malwiny za jej kostiumy! Ach... szkoda, że mnie tam nie ma ;) potańczyło by się... Maćku Zakliczyński - jak ja za Tobą tęsknię!

Klaudia HalejcioWBF

 

Anna Mucha i Rafał MaserakKapif

Pochwały od Muchy zebrał też inny show Polsatu "Twoja twarz brzmi znajomo".

Zachwycałam się Kasią Skrzynecką i Agnieszką Włodarczyk w "Twoja twarz brzmi znajomo"  - kawał dobrej, aktorskiej roboty! No i wielkie brawa dla charakteryzacji! Ale przecież Wy już to wiecie! Szacun ! Rinke - baw mnie! - czytamy na blogu Muchy.

Twoja twarz brzmi znajomoPolsat

Podzielacie zdanie Muchy?

karo