Maserak chce zerwać z wizerunkiem "lowelasa i krejzola". Chwali się w kolorowym piśmie NOWĄ DZIEWCZYNĄ

Koniec z kawalerskim życiem.

O romansie Joanny Moro i Rafała Maseraka plotki krążą od początku nowej edycji "Tańca z gwiazdami". Aktorka wielokrotnie już im zaprzeczała, teraz głos w sprawie zabrał tancerz. Dementuje, a przy okazji zdradza, że nie jest już singlem!

Rafał Maserak kończy w wizerunkiem playboya. Tancerz w wywiadzie dla "Show" zaprzecza, że ma romans z Joanną Moro, a plotki są krzywdzące nie tylko dla nich, ale także ich bliskich.

Przykro mi, że piszą: "Maserak znowu chce popsuć czyjś związek". Dementuję - romansu nie ma. Jest między nami fajna zawodowa chemia. (...) Mąż Asi bardzo nas wspiera. Mirosław przychodzi na lajfy. Nie ma między nami żadnej toksycznej sytuacji. Myślę, że jemu też nie jest wesoło, tak jak mojej kobiecie, która czyta, że jestem "lowelasem" - żali się Maserak.

Rafał Maserak i Joanna MoroKapif

Tancerz zdradził, że od jakiegoś czasu nie jest już singlem.

Teraz jestem w związku. (...) Lubię kobiety, które potrafią mnie okiełznać. Podobno to łatwe, trzeba tylko zorientować się, jak to zrobić. Moja kobieta to wie. (...) Łatka uwodziciela nie chce się ode mnie odkleić! A ja mam już 30 lat i chcę ułożyć sobie życie. Chcę pokazać, że Maserak nie jest ciągle krejzolem, który został kiedyś tam uznany za podrywacza. Minęło wiele lat, przez ten czas zmieniłem się i dojrzałem - zapewnia.

Tancerz nie zdradził jednak, kim jest jego nowa ukochana.Nie wykluczone jednak, że niedługo o niej usłyszymy. Media znów interesują się bowiem Maserakiem i jego życiem.

aga

Więcej o:
Komentarze (2)
Maserak chce zerwać z wizerunkiem "lowelasa i krejzola". Chwali się w kolorowym piśmie NOWĄ DZIEWCZYNĄ
Zaloguj się
  • smith81

    Oceniono 11 razy 9

    co popukał te wszystkie gwiazdeczki i celebryteczki to jego....

  • qula

    Oceniono 5 razy -3

    ty sie nigdy nie zminisz,a czas leci,pomysl o tym i przystapuj kolego.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX