Justin Bieber i Austin Mahone pocałowali się w USTA?!

Wcale tego nie zrobili. Ale przez żart jednego z portali wielu internautów było przekonanych, że tak właśnie się stało.
Justin Bieber pocałował Austina Mahone? Redaktorzy portalu Huzlers.com postanowili zażartować z młodych gwiazdorów Na portalu Huzlers.com pojawiło się ostatnio wspólne zdjęcie Justina Biebera i Austina Mahone'a. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie to, że widać na nim jak panowie... całują się w usta. Fotografię miał wrzucić na Twittera sam Justin. Pod zdjęciem rzekomo widniał podpis: "To ja i mój nowy chłopak. Jestem biseksualny. No i co z tego? Chrzanić to, co wszyscy myślą" Szybko okazało się jednak, że fotografia - jak i sam wpis - jest tylko złośliwym fotomontażem. Redakcja portalu postanowiła bronić swojej wersji twierdząc, że Justin z jakiegoś powodu postanowił skasować ten wpis. Dowiedziono jednak, że opisana przez nich sytuacja nigdy nie miała miejsca. Wszystko wskazuje na to, że redaktorzy zabawili się w Photoshopie wykorzystując zdjęcia, na których Biebs i Austin całują w policzek swoje fanki. Co o tym myślicie? Czy takie żarty są na miejscu?

Na portalu Huzlers.com pojawiło się zdjęcie Justina Biebera i Austina Mahone'a... i nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że obaj całują się na nim W USTA. Fotografię miał wrzucić na Twittera sam Justin, a dodatkowo podpisać ją słowami:

To ja i mój nowy chłopak. Jestem biseksualny. No i co z tego? Chrzanić to, co wszyscy myślą.

Justin Bieber, Austin MahoneHuzlers.com

Okazało się jednak, że fotografia - jak i sam wpis - jest tylko złośliwym fotomontażem. Redakcja portalu postanowiła bronić swojej wersji twierdząc, że Justin z jakiegoś powodu postanowił skasować ten wpis. Szybko się jednak okazało, że opisana przez nich sytuacja nigdy nie miała miejsca. Pobawili się w Photoshopie zdjęciem, na którym Biebs i Austin całują w policzek jedną z fanek.

Austin Mahone, Justin BieberAP/PrPhotos

Mimo to niektórzy internauci uważają to za całkiem udany żart. Inni z kolei twierdzą, że to mocna przesada.

Co o tym myślicie?

xiu