Rihanna jest W CIĄŻY?!

Zmieniła styl życia.
Rihanna jest w ciąży?! Gwiazda całkowicie zmieniła styl życia Rihanna i Drake są bardzo szczęśliwi i już od dłuższego czasu są niemal nierozłączni. Pojawiły się nawet plotki , że wokalistka... spodziewa się dziecka! Jak donosi "Media Take Out", Riri i Drake już niebawem mają zostać rodzicami. Artystka Podobno odstawiła podobno alkohol i wszelkie używki. Unika także miejsc, które są zadymione. Rihanna zdecydowanie zmieniła styl życia i wybiera spokojne spotkania ze znajomymi. Jak donosi "Posh 24", gwiazda całkowicie zrezygnowała z imprez. Wokalistka nie uczestniczyła w oficjalnym after party po ostatnim koncercie Drake'a, ponieważ było tam dużo alkoholu, a w powietrzu unosił się dym papierosowy. Szybko wróciła do pokoju hotelowego - podaje magazyn. Świadkowie oraz osoby z najbliższego otoczenia gwiazdy twierdzą, że nie było to ani złe samopoczucie, ani chwilowa niedyspozycja. Czy RiRi rzeczywiście spodziewa się potomka? Jak sądzicie?

Rihanna i Drake są bardzo szczęśliwi. Odkąd para zdecydowała się być razem, są niemal nierozłączni. W mediach pojawiły się spekulacje, zgodnie z którymi Rihanna ma... spodziewać się dziecka! Jak donosi "Media take Out" - para w najbliższym czasie może zostać rodzicami. Podobno oprócz tego, że sama przestała pić i palić, na dodatek unika także miejsc, które są zadymione.

Rihanna, DrakeYouTube

Rihanna zdecydowanie zmieniła styl życia i woli teraz spokojne spotkania ze znajomymi. Jak donosi "Posh 24", rezygnuje z każdej imprezy:

Rihanna zrezygnowała z udziału w oficjalnym after party po koncercie Drake'a, ponieważ było tam za dużo alkoholu i dymu papierosowego. Szybko wróciła do pokoju hotelowego.

RihannaFORUM

Świadkowie oraz osoby z najbliższego otoczenia gwiazdy twierdzą, że nie było to ani złe samopoczucie, ani chwilowa niedyspozycja. RiRi rzeczywiście może spodziewać się potomka.

DrakeYouTube

Sądzicie, że to prawda?

Mix