Miley Cyrus dostała od mamy nowego psa: Nie jestem pewna, czy jestem gotowa znów pokochać

Mama chciała zapełnić pustkę w jej sercu.
Miley Cyrus dostała od mamy nowego psa Czy nowy pupil wypełni pustkę w sercu gwiazdy po stracie jej ukochanego psa Floyda? Miley Cyrus straciła jakiś czas temu swojego ukochanego psa Floyda. Wokalistka wciąż nie może pogodzić się z tą stratą. Jak się okazuje, piesek Miley został dotkliwie pogryziony przez kojoty, a interwencja lekarza niestety nie przyniosła pomyślnych rezultatów. Zaledwie kilka dni po stracie pupila Miley dostała od swojej mamy nowego psiaka, a zdjęciami pochwaliła się na Facebooku. Gwiazda bardzo cieszy się z tego wyjątkowego prezentu, jednak nadal bardzo cierpi po stracie Floyda i nie wie, czy jest już gotowa, by obdarzyć uczuciem i opieką nowego pupila. Zdjęcie na Facebooku podpisała: "Nie jestem pewna, czy mogę znów pokochać." Trzeba przyznać, że ekscentryczna gwiazda jest bardzo wrażliwa na los zwierząt.

Miley Cyrus straciła jakiś czas temu swojego ukochanego psa - Floyda. Miley nie może się pogodzić z tą straszną stratą. Piesek wokalistki został pogryziony przez kojoty, a szybka interwencja lekarza niestety nic nie dała. Zaledwie kilka dni po stracie pupila Miley dostała od swojej mamy nowego psiaka, a zdjęciami pochwaliła się na Facebooku.

Miley Cyrus Screen z Facebook.com/Miley Cyrus

Miley bardzo cieszy się z wyjątkowego gestu swojej mamy. gwiazda bardzo cierpi po stracie ukochanego psiaka i nie wie, czy jest już gotowa obdarzyć uczuciem i opieką nowego pupila.

Nie jestem pewna, czy jestem gotowa znów pokochać.

Miley Cyrus Screen z Facebook.com/Miley Cyrus

Jak Wam się podoba nowy pupil Miley?

Mix