Co za zmiana! Kristen Stewart przefarbowała włosy. To naprawdę nietypowy kolor

Ruda Kristen Stewart To naprawdę nietypowy kolor Kobieta zmienną jest - w przypadku Kristen Stewart to powiedzenie niekoniecznie się sprawdzało, bo od lat jest wierna ciemnym włosom. Aż do teraz. Nie blond, nie jasny brąz - Kristen Stewart zdecydowała się na pomarańczowy kolor włosów! Zdjęcie metamorfozy aktorki znajdziemy na Instagramie salonu Maison de Cheveux w Nowym Orleanie. Pomarańcz na głowie to nie fanaberia Kristen, a po prostu przygotowania do jej nowego filmu. Kristen przygotowuje się się do nowej roli - podpisano zdjęcie. 23-letnia aktorka w Nowym Orleanie kręci swój najnowszy film, "American Ultra". Partneruje jej znany z "The Social Network" Jesse Eisenberg.

Kobieta zmienną jest - w przypadku Kristen Stewart to powiedzenie niekoniecznie się sprawdzało, bo od lat jest wierna ciemnym włosom. Aż do teraz.

Nie blond, nie jasny brąz - Kristen Stewart zdecydowała się na pomarańczowy kolor włosów! Zdjęcie metamorfozy aktorki znajdziemy na Instagramie salonu Maison de Cheveux w Nowym Orleanie. Pomarańcz na głowie to nie fanaberia Kristen, a po prostu przygotowania do jej nowego filmu.

Kristen przygotowuje się się do nowej roli - podpisano zdjęcie.

Kristen StewartScreen z Instagram.com/Maison de Cheveux

23-letnia aktorka w Nowym Orleanie kręci swój najnowszy film, "American Ultra". Partneruje jej znany z "The Social Network" Jesse Eisenberg.

Jak oceniacie zmianę fryzury?

Abc