Klaudia Halejcio pokazała na FB zdjęcie nóg po treningu do "TzG": Siniakotwórcza choreografia. Niektóre komentarze internautów przeraziły nas

Trening do najnowszego odcinka "Tańca z gwiazdami" musiał być wyjątkowo brutalny. Aktorka zamieściła na Facebooku zdjęcie swoich solidnie sponiewieranych nóg, które sprowokowały niektórych internautów do komentarzy przyprawiających o ciarki!

Klaudia Halejcio kroczy przez "Taniec z gwiazdami" od wypadku do wypadku. Najpierw jej partnerowi w tańcu, Tomaszowi Barańskiemu, pękły spodnie (zobacz: Partnerowi Klaudii Halejcio PĘKŁY SPODNIE. Nie stracił zimnej krwi: Ale było wygodnie!). Potem na treningu zraniła Barańskiego do krwi (zobacz: Nie tylko Halejcio ucierpiała na treningu: Uderzyłam Tomka z łokcia, bo mnie ścisnął za mocno. Polała się krew!). Teraz pokazała na Facebooku zdjęcie swoich nóg, całych w siniakach.

Nogi, nogi roztańczone... dziś szczególna choreografia:) Siniakotwórcza. Kochani oglądajcie i głosujcie - napisała pod zdjęciem.

Klaudia HalejcioScreen z Facebook.com

Wśród komentarzy internautów, którzy ze zrozumiałych względów współczuli uczestniczce, znalazł się jeden, który nas przeraził.

WYGLĄDAJĄ JAK PO GWAŁCIE - napisał jeden z uczestników.

Klaudia HalejcioScreen z Facebook.com

Inny internauta również miał przerażające skojarzenia.

O mój Boże. Współczuję Klaudusi, naprawdę wygląda to jak po brutalnym gwałcie.

Klaudia HalejcioScreen z Facebook.com

Klaudia Halejcio i Tomasz BarańskiKapif

 

alex