50 Cent pokazał zdjęcia z Polski. Hotel i... Kolumna Zygmunta. "Okazują mi dużo miłości"

50 Cent relacjonuje swoja wizytę w Polsce.
50 Cent pokazał zdjęcia z Polski Raper relacjonuje swoja wizytę w kraju nad Wisłą 50 Cent przyjechał 1 kwietnia do Polski, by promować słuchawki SMS Audio, swoją najnowszą płytę "Animal Ambition", a także książkę "Szacunek ulicy". Raper relacjonuje tę wizytę na Instagramie. Najpierw pochwalił się fotkami zrobionymi w trakcie lotu do Polski. "Jestem sześć godzin od Nowego Jorku, dziewięć godzin od LA" - tak gwiazdor podpisał zdjęcie z samolotu. Będąc już w Warszawie również wrzucił do sieci kilka zdjęć. Pozował m.in. z kieliszkiem w ręku na tle hotelowego okna. Jak się okazuje, postanowił też zwiedzić naszą stolicę, a podczas spaceru zrobił fotkę Kolumnie Zygmunta. Przypomnijmy, że gdy raper zawitał do Polski, wśród celebrytów zapanowało istne szaleństwo. Agnieszka Szulim i Maciej Musiał robili sobie z nim sweet focie, a Pikej wyczekiwał pod studiem "Dzień Dobry TVN", by się spotkać z gwiazdorem.

50 Cent gości właśnie w Polsce. Teraz pochwalił się zdjęciami na Instagramie.

50 Cent przyjechał 1 kwietnia do Polski promować słuchawki SMS Audio, swoją najnowszą płytę "Animal Ambition", a także książkę "Szacunek ulicy". Muzyk ma być w naszym kraju jeszcze do soboty. Raper pokazał zdjęcia z tej wizyty - najpierw pozował w samolocie w trakcie lotu do Polski.

Jestem 6 godzin od Nowego Jorku, 9 godzin od LA. Polska - podpisał.

50 CentInstagram.com/50cent

50 CentInstagram.com/50cent

Zrobił sobie też fotkę samochodzie.

50 CentInstagram.com/50cent

A tutaj wersja intelektualna - zamyślony raper z kieliszkiem w ręku na tle hotelowego okna z widokiem na parking.

50 CentInstagram.com/50cent

50 CentInstagram.com/50cent

A nawet zrobił zdjęcie Kolumnie Zygmunta.

Polska okazuje mi dużo miłości - podpisał je.

50 CentInstagram.com/50cent

50 CentInstagram.com/50cent

Na jego profilu przywitali go także polscy fani.

50 CentInstagram.com/50cent

Przypomnijmy, że kiedy raper zagościł w Polsce, wśród celebrytów zapanowało istne szaleństwo. Agnieszka Szulim i Maciej Musiał zrobili sobie z nim sweet focię, a Pikej wyczekiwał pod studiem "DDTVN", by się spotkać z raperem ("Ale obciach w DD TVN". 50 Cent odwiedził Polskę. Internauci zażenowani. Zachwyceni za to Pikej, Musiał i Szulim).

50 CentMat. promocyjne

Vic