Rihanna i Drake chcą ZAMIESZKAĆ razem

Wygląda na to, że są gotowi na kolejny poważny krok w swoim związku.
Rihanna zamieszka z Drake'em? Rihanna i Drake chcą zamieszkać razem. Rihanna i Drake od pewnego czasu prowadzą rozmowy na temat zamieszkania razem - informuje "Hollywood Life". To podobno "kwestia czasu". Rihanna i Drake od pewnego czasu prowadzą rozmowy na temat zamieszkania razem - informuje "Hollywood Life". To podobno "kwestia czasu", zanim Rihanna i Drake się na to zdecydują. Od dłuższego czasu starają się być nierozłączni, pomimo tego że oboje muszą pracować w różnych zakątkach świata. Chcieliby więc mieć wspólne miłosne gniazdko. Czują się ze sobą tak komfortowo i dobrze, że nie obawiają się tak poważnego kroku. Znają się przecież od wielu lat i są przyjaciółmi, a dodatkowo od niedawna są w sobie szaleńczo zakochani. - Ona marzy o tym, aby któregoś dnia zobaczyć, czy mogliby ze sobą na stałe przebywać. To byłoby dla niej coś nowego, ale zależy jej, żeby spróbować. Rozmawiali już na ten temat, ale jeszcze nie podjęli decyzji. To kwestia czasu - szczególnie, że czas jest po ich stronie - zdradził mediom ich wspólny przyjaciel. Nie ma więc żadnych wątpliwości, że oboje - wcześniej skłonni do romansów i flirtów - w tej chwili mają ochotę się ustatkować. Wszyscy sądzą, że to wspaniale, że trafili akurat na siebie. Być może ich związek skończy się ślubem? Jak na razie są niezwykle podekscytowani każdą spędzaną razem chwilą.

Urocza para od pewnego czasu prowadzi rozmowy na temat zamieszkania razem - informuje "Hollywood Life". To podobno "kwestia czasu", zanim Rihanna i Drake się na to zdecydują. Od dłuższego czasu starają się być nierozłączni, pomimo tego że oboje muszą pracować w różnych zakątkach świata. Chcieliby więc mieć wspólne miłosne gniazdko :) Czują się ze sobą tak komfortowo i dobrze, że nie obawiają się tak poważnego kroku. Znają się przecież od wielu lat i są przyjaciółmi, a dodatkowo od niedawna są w sobie szaleńczo zakochani.

Drake, RihannaYouTube

Ona marzy o tym, aby któregoś dnia zobaczyć, czy mogliby ze sobą na stałe koegzystować. To byłoby dla niej coś nowego, ale zależy jej, żeby spróbować. Rozmawiali już na ten temat, ale jeszcze nie podjęli decyzji. To kwestia czasu - szczególnie, że czas jest po ich stronie - zdradził mediom ich wspólny przyjaciel.

Nie ma więc żadnych wątpliwości, że oboje - wcześniej skłonni do romansów i flirtów - w tej chwili mają ochotę się ustatkować. Wszyscy sądzą, że to wspaniale, że trafili akurat na siebie. Być może ich związek skończy się ślubem?

Jak na razie są niezwykle podekscytowani każdą spędzaną razem chwilą.

Trzymacie za nich kciuki?

xiu