Internauci nabijają się z Karoliny Korwin Piotrowskiej na FB: To już pani 28. śmierć na tym profilu

Niezniszczalna Korwin-Piotrowska Internauci nabijają się z dziennikarki Karolina Korwin-Piotrowska wrzuciła na fb zdjęcie Agnieszki Orzechowskiej z podpisem: "Umarłam". Ktoś skomentował: "To już pani 28. śmierć na tym profilu". Internauci mają język przynajmniej równie cięty, co Karolina Korwin Piotrowska. Dziennikarka przekonała się o tym na własnej skórze. Karolina Korwin Piotrowska kiedyś obiecała, że nie będzie już niczego komentować na Facebooku, ale najwyraźniej okazało się to trudniejsze, niż sądziła. Znowu komentuje i wdaje się w dyskusje z internautami. Dziennikarka opublikowała zdjęcie Agnieszki Orzechowskiej, nazywanej nieco na wyrost "Polską Angeliną Jolie" i skomentowała je dosadnie: "Umarłam". Niezawodni internauci jak zwykle postanowili zaskoczyć. Jeden z nich napisał w komentarzu: "Znowu? Z nudów obejrzałem pani profil w całości i to jest pani 28. śmierć na tym profilu" Ta riposta była naprawdę cięta. Odpowiedź dziennikarki już niestety, nie była już na miarę riposty: "Umieram nieustannie. Potem zmartwychwstaję. Ten typ tak ma".

Internauci mają język przynajmniej równie cięty, co Karolina Korwin Piotrowska. Dziennikarka przekonała się o tym na własnej skórze.

Karolina Korwin Piotrowska kiedyś obiecała, że nie będzie już niczego komentować na Facebooku, ale najwyraźniej okazało się to trudniejsze, niż sądziła. Znowu komentuje i wdaje się w dyskusje z internautami. Dziennikarka opublikowała zdjęcie Agnieszki Orzechowskiej, nazywanej nieco na wyrost "Polską Angeliną Jolie" i skomentowała je dosadnie:

UMARŁAM.

Karolina Korwin Piotrowska Screen z Facebook.com

Niezawodni internauci jak zwykle postanowili zaskoczyć. Ta riposta była naprawdę cięta. Odpowiedź dziennikarki nie była już, niestety, na miarę riposty.

umieram nieustannie. potem zmartwychwstaje. ten typ tak ma.

Karolina Korwin Piotrowska Screen z Facebook.com

Karolina Korwin Piotrowska Kapif

alex

Więcej o:
Komentarze (10)
Internauci nabijają się z Karoliny Korwin Piotrowskiej na FB: To już pani 28. śmierć na tym profilu
Zaloguj się
 • martuchaaaa

  Oceniono 169 razy 163

  na widok news'a o polskiej "andżelinie" też umarłam.

 • janinak

  Oceniono 123 razy 113

  łaał ale zaskakująca odpowiedź internautów aż spadłam z krzesła

 • ctasek

  Oceniono 115 razy 85

  Niesłusznie. W tym przypadku Karola ma całkowitą rację. Luxdziewoja żywcem wyrwana z portalu Red Tube, ale w wersji soft, ze względu na wysoką oglądalność przez gimbusów.

 • qula

  Oceniono 92 razy 34

  karolina ma racje,ona wie co mowi.zostawcie ja w spokoju.

 • Kamil Wilk

  Oceniono 34 razy 20

  TOŻ TO MÓJ KOMENTARZ TAM JEST. DZIĘKI ZA WYRÓŻNIENIE :)

 • forfiter_jr

  Oceniono 37 razy 19

  I między innymi dlatego nie używam bukfejsa.

 • Henry Abor

  Oceniono 68 razy 6

  Słynna z tzw. ciętych wypowiedzi /ktoś słyszał może, czy jeszcze z czegoś?/ prostacka BlondKarolcia przynależy do grupy prymitywnych osobników, którzy uważają, że jak komuś zetną głowę, sami będą wyżsi!

 • dupa_w_zupie

  Oceniono 1 raz 1

  Biedna, smutna, zakompleksiona i brzydka, a dziś dodatkowo stara baba. Taką ją pamiętam od 20 lat.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX