Internauci nabijają się z Karoliny Korwin Piotrowskiej na FB: To już pani 28. śmierć na tym profilu

Niezniszczalna Korwin-Piotrowska Internauci nabijają się z dziennikarki Karolina Korwin-Piotrowska wrzuciła na fb zdjęcie Agnieszki Orzechowskiej z podpisem: "Umarłam". Ktoś skomentował: "To już pani 28. śmierć na tym profilu". Internauci mają język przynajmniej równie cięty, co Karolina Korwin Piotrowska. Dziennikarka przekonała się o tym na własnej skórze. Karolina Korwin Piotrowska kiedyś obiecała, że nie będzie już niczego komentować na Facebooku, ale najwyraźniej okazało się to trudniejsze, niż sądziła. Znowu komentuje i wdaje się w dyskusje z internautami. Dziennikarka opublikowała zdjęcie Agnieszki Orzechowskiej, nazywanej nieco na wyrost "Polską Angeliną Jolie" i skomentowała je dosadnie: "Umarłam". Niezawodni internauci jak zwykle postanowili zaskoczyć. Jeden z nich napisał w komentarzu: "Znowu? Z nudów obejrzałem pani profil w całości i to jest pani 28. śmierć na tym profilu" Ta riposta była naprawdę cięta. Odpowiedź dziennikarki już niestety, nie była już na miarę riposty: "Umieram nieustannie. Potem zmartwychwstaję. Ten typ tak ma".

Internauci mają język przynajmniej równie cięty, co Karolina Korwin Piotrowska. Dziennikarka przekonała się o tym na własnej skórze.

Karolina Korwin Piotrowska kiedyś obiecała, że nie będzie już niczego komentować na Facebooku, ale najwyraźniej okazało się to trudniejsze, niż sądziła. Znowu komentuje i wdaje się w dyskusje z internautami. Dziennikarka opublikowała zdjęcie Agnieszki Orzechowskiej, nazywanej nieco na wyrost "Polską Angeliną Jolie" i skomentowała je dosadnie:

UMARŁAM.

Karolina Korwin Piotrowska Screen z Facebook.com

Niezawodni internauci jak zwykle postanowili zaskoczyć. Ta riposta była naprawdę cięta. Odpowiedź dziennikarki nie była już, niestety, na miarę riposty.

umieram nieustannie. potem zmartwychwstaje. ten typ tak ma.

Karolina Korwin Piotrowska Screen z Facebook.com

Karolina Korwin Piotrowska Kapif

alex